خرید سکه کلکسیونی
تاریخ دریافت خبر:

چندی است که شاهد تعدد کارشناسان مجازی هواشناسی در شبکه های اجتماعی هستیم، ارائه گزارشهایی از آمار و ارقام مرگ و میرها یا بیماریهای مرتبط با آلودگی هوا در اشکال مختلف اینفوگرافی، ارائه آمار میزان آلودگی در استانهای مختلف کشور، کاریکاتورها و حتی تجویز نسخه گیاهی برای فرار از مضرات آلودگی هوا از جمله اظهار نظرهایی است که در فضای مجازی دست به دست می شود.

نکته جالب آنکه سالار عقیلی، هنرمند کشورمان هم آلودگی هوا را از دلایل بیمه کردن حنجره خود و ریسک‌های پیش‌روی خوانندگان برشمرده است. از طرفی سعید متصدی، معاون سازمان محیط‌ زیست گفته که آلودگی هوای ایران از ۴۵ سال پیش وجود داشته و عده‌ای با حرف‌های غیرعلمی در مورد آلودگی هوا، آب به آسیاب دشمن می‌ریزند!

به هر روی اداره کل هواشناسی استان تهران، خبر داده که از اواخر وقت چهارشنبه با ورود سامانه بارشی به تدریج میزان ابرناکی افزایش خواهد یافت و در روز پنجشنبه احتمالا آلودگی هوا کمتر می شود و اگر همه به مسئولیت فردی و اجتماعی اشان برای آلوده نکردن محیط زیست، پایبند باشند، پاکی و لطافت در روزهای بعد هم ادامه می یابد.

لینک کوتاه: betanews.ir/news/393830

خبر فوق مربوط به رسانه طرفداری می باشد و جستجوگر خبر بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم