خرید کتاب سکه طلا
تاریخ دریافت خبر:
وزیر بهداشت: پیگیری حادثه قطار تبریز-مشهد یک موضوع حیثیتی است

وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی گفت: پیگیری و به نتیجه رساندن تصادف قطار یک موضوع حیثیتی است برای دولت و باید با قاطعیت برخورد شود.

حسن قاضی زاده هاشمی صبح امروز در مراسم تشییع پیکر جان باختگان حادثه قطار تبریز-مشهد که در میدان شهدای تبریز برگزار شد اظهار داشت: اینکه چرا امروز، چنین افرادی را تشییع می کنیم سِرّش در همراهی تبریز با اهل بیت علیهم السلام است.

به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از تسنیم، وی با بیان اینکه این مسافران قصد زیارت فرزند رسول الله را داشتند و همچنان که در قرآن وعده شده اجرشان با خداوند خواهد بود، افزود: زیارت علی ابن موسی الرضا جزو زیارات خاص است که ثواب بالایی دارد، در اینکه جایگاه رفیعی دارند تردیدی نیست و امیدواریم با اولیا الله محشور شده و ما را شفاعت کنند.

وزیر بهداشت با تأکید بر اینکه وظیفه حاکمیت پیشگیری از حوادث این چنینی است و دولت هرچه در توان دارد برای جلوگیری از تکرار آن به کار خواهد برد، گفت: رئیس جمهور دستور قاطع داده هر کسی در هر موردی در زمینه اورژانس و امداد و راه آهن و... کوتاهی کردند به صورت جدی برخورد شود.

هاشمی با بیان اینکه به جز دو تیم تحقیق هیئت دولت، قوه قضائیه و مقننه، هیئت تحقیق هم تشکیل دادند تصریح کرد: پیگیری و به نتیجه رساندن تصادف قطار یک موضوع حیثیتی است برای دولت و باید با قاطعیت برخورد شود.

لینک کوتاه: betanews.ir/news/393819

خبر فوق مربوط به رسانه اقتصاد آنلاین می باشد و جستجوگر خبر بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم