جشنواره نوروزی
تاریخ دریافت خبر: بازدید: 631

سرهنگ علیرضا کرجی روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، افزود: ساعت 10 صبح امروز یک تانکر عراقی حامل گاز آرگون در بلوار اصلی شهر سروآباد و سه راهی روستای دورود منفجر شد.
وی ادامه داد: این تانکر عراقی از سنندج به سمت مریوان در حال حرکت بود که در بلوار اصلی شهر سروآباد روبروی کلانتری مرکزی این شهر منفجر شد.
وی اظهار کرد: بلافاصله نیروهای امدادی، اورژانس و هلال احمر به محل حادثه اعزام شدند و عملیات امداد و نجارت مصدومان را آغاز کردند.
وی با بیان اینکه این تانکر سه نفر سرنشین داشت، اضافه کرد: متاسفانه در این انفجار یک نفر از سرنشینان جان خود را ازدست داد و 2 سرنشین نیز به شدت مصدوم و به بیمارستان منتقل شدند.
به گفته وی، علت انفجار هنوز مشخص نیست و کارشناسان در حال بررسی این حادثه هستند. این انفجار همچنین به چهار مغازه اطراف نیز آسیب هایی وارد کرده است.
به گزارش ایرنا، شهرستان سروآباد بین شهرستان های مریوان و سنندج واقع شده و تانکرهای حامل مواد سوختی و غیرسوختی که از مرکز باشماق وارد کشور می شوند از داخل این شهر عبور می کنند. سال گذشته نیز یک تانکر عراقی نیز در میدان شهید مرادی این شهر منفجر شد.
شهرستان سروآباد در فاصله 90 کیلومتری از سنندج مرکز استان کردستان واقع شده است.
7354/6108
**خبرنگار: فرزاد آداک**انتشاردهنده: علی حیدری

انتهای پیام /*

لینک کوتاه: betanews.ir/news/393782

خبر فوق مربوط به رسانهایرنا می باشد و جستجوگر هوشمند بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم