خرید کتاب سکه طلا
تاریخ دریافت خبر:
امام جمعه اهل سنت قصرقند گفت: تمدید تحریم‌ها نشان دهنده خباثت و دشمنی آمریکا با نظام جمهوری اسلامی است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از خبرنیمروز، مولوی عبدالخبیر صمدانی فر در گفتگو با خبرنگار ما با بیان اینکه آمریکا قابل اعتماد نیست تصریح کرد: آمریکایی ها به تعهدات خود در برجام عمل نکرده اند.

وی با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری در خصوص بدعهدی های آمریکایی ها و هم پیمانانشان در برجام تصریح کرد: رهبر معظم انقلاب با شناخت بسیار عمیق و صحیح از طرف مقابل، بر موضوع غیرقابل اعتماد بودن آمریکا تأکید داشته و می فرمودند که آن ها از هر فرصتی برای تأمین منافعشان استفاده می کنند.

وی افزود: جمهوری اسلامی ایران تنها کشوری است که پیوسته به تعهدات خودش پایبند است و ما در برجام این موضوع را مجدد به نمایش گذاشتیم.

مولوی اهل سنت با اشاره بر تمدید 10ساله تحریم های ایران، خاطر نشان کرد: تمدید تحریم ها نشان دهنده خباثت و دشمنی آمریکا با نظام جمهوری اسلامی است.

امام جمعه اهل سنت قصرقند با بیان اینکه آمریکایی ها قابل اعتماد نیستند اذعان داشت: وقتی آنها از مفاد یک تفاهم نامه به این راحتی عبور می کنند چگونه ممکن است که به تعهدات خود به درستی عمل کنند و پای حرف خود بمانند.

انتهای پیام/

لینک کوتاه: betanews.ir/news/393770

خبر فوق مربوط به رسانهدانا می باشد و جستجوگر هوشمند بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم