کتاب سکه های ماشینی قاجار
تاریخ دریافت خبر:
sadatinejad-1ساداتی نژاد حضور خیران را نمود عینی فعالیت‌های مردمی دانست و اظهار کرد: بدون حضور خیران در حوزه‌های ساخت و تجهیز مدارس، مسکن، دانشگاه، راه، سالن‌های ورزشی و پایگاه‌ها و مراکز سلامت، هرگز پیشرفت‌هایی که در سال‌های گذشته در شهرستان مشاهده شده است رخ نمی داد.

به گزارش صاحب نیوز نماینده‌ی مردم کاشان و آران و بیدگل در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خطب شکن، آران و بیدگل را شهر مردم خواند و تصریح کرد: بسیاری از شهرهای کشور با کمک‌های دولتی و سرمایه گذاری‌های ملی توانسته‌اند در زمینه‌های مختلف از جمله صنعت و اقتصاد پیشرفت کنند، در حالی که این شهرستان با حضور کارآفرینان و فعالیت خود مردم در این زمینه پیشرفت داشته است.

سیدجواد ساداتی نژاد این مطلب را نشان از ظرفیت فوق العاده‌ی مردمی برای توسعه‌ی منطقه عنوان کرد و گفت: برای پیشرفت باید ظرفیت‌های مردمی را جدی گرفت و به آن تکیه کرد.

وی حضور خیران را نمود عینی فعالیت‌های مردمی دانست و اظهار کرد: بدون حضور خیران در حوزه‌های ساخت و تجهیز مدارس، مسکن، دانشگاه، راه، سالن‌های ورزشی و پایگاه‌ها و مراکز سلامت، هرگز پیشرفت‌هایی که در سال‌های گذشته در شهرستان مشاهده شده است رخ نمی داد.

ساداتی نژاد با بیان این که در برخی زمینه‌ها خیران کاشان و آران و بیدگل در کشور پیشتاز و نمونه‌اند تاکید کرد: من معتقدم حتی در زمینه‌های مدیریت شهری نیز باید به سراغ خیران رفت و نقش آنان را پررنگ کرد.

وی حضور مردم و خیران را راه حل بسیاری از مشکلات شهری معرفی کرد و افزود: وظیفه‌ی مسئولان فراهم کردن بسترهایی برای حضور بیشتر مردم و خیران در زمینه‌های مدیریتی است.

انتهای پیام/ الف

لینک کوتاه: betanews.ir/news/393757

خبر فوق مربوط به رسانه اصفهان امروز می باشد و جستجوگر خبر بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم