خرید سکه کلکسیونی
تاریخ دریافت خبر:

سرویس دین و اندیشه پایگاه خبری تحلیلی بی‌باک؛ بخش مهمترین عناوین:

قفقاز
هم‌اندیشی علمای دینی ایران و حوزه قفقاز، با عنوان «نقش ‌رهبران مسلمان در مقابله با گسترش افراط گرایی و خشونت» ۱۳ آذرماه در سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی برگزار می‌شود.

به گزارش بی‌باک به نقل از روابط عمومی و اطلاع‌رسانی سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی، هم‌اندیشی علمای دینی ایران و حوزه قفقاز، با عنوان «‌نقش رهبران مسلمان در مقابله با گسترش افراط گرایی و خشونت» به همت سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی روز شنبه، ۱۳ آذرماه ساعت ۱۵ بعدازظهر در محل حسینیه الزهرا (س) این سازمان برگزار می‌شود.

این نشست با حضور و سخنرانی ابوذر ابراهیمی ترکمان، رییس سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی، آیت‌الله تسخیری، مشاور مقام معظم رهبری (مدظله‌العالی) در امور جهان اسلام، آیت‌الله اراکی، دبیرکل مجمع تقریب مذاهب اسلامی، حجج ‌اسلام محسن قمی، معاون بین‌الملل دفتر مقام معظم رهبری(مدظله‌العالی)، اختری، دبیر کل مجمع جهانی اهل بیت (ع)، نواب، رییس دانشگاه ادیان و مذاهب از کشورمان و الله شکور پاشازاده، رییس اداره مسلمانان قفقاز به همراه ۱۴ نفر از علماء و مفتیان اهل سنت از هفت کشور حوزه قفقاز، برگزار می‌شود.

بنابر اعلام این خبر، هیأت علمای برجسته و مفتیان اهل سنت و جمهوری‌های قفقاز شمالی به سرپرستی شیخ‌الاسلام الله شکور پاشازاده، رییس اداره مسلمانان قفقاز به میزبانی سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی روز جمعه (۱۲ آذرماه) به جمهوری اسلامی ایران سفر می‌کنند و با مقامات عالی‌رتبه کشورمان دیدار و ملاقات خواهند داشت.لینک کوتاه: betanews.ir/news/393756

خبر فوق مربوط به رسانه موبایل می باشد و جستجوگر خبر بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم