خرید سکه کلکسیونی
تاریخ دریافت خبر:
پیش بازی بعثت کرمانشاه-قشقایی/ تقابل 6 امتیازی گروه اول لیگ دو در کرمانشاه فردا از یک بازی در لیگ دو گروه اول تیم های بعثت کرمانشاه و قشقایی شیراز از ساعت 14:00 به مصاف هم میروند.

به گزارش فرتاک ورزشی، تیم بعثت در بازی قبلی خود با یک گل مغلوب فولاد نوین اهواز شد تا بعد از دو برد متوالی دوباره طعم شکست را بچشد.

تیم قشقایی در بازی قبلی خود با نتیجه دو بر یک از سد تیم شهرداری اراک گذشت تا باخت هفته دو هفته پیش خود را جبران کند.

بررسی نقاط ضعف و قدرت دو تیم:

شاگردان مهر پیما با 17 گل زده و 14 گل خورده در خط حمله وضعیت خوبی دارند اما در خط دفاع عملکرد قابل قبولی نداشتند.این تیم با 6 برد 4 باخت و بدون تساوی وضعیت خوبی دارد.

در مقابل شاگردان اکبری با 14 گل خورده و 14 گل زده در خط حمله و دفاع عملکردی بد داشته و باید به فکر وضعیت خط دفاعی و حمله خود باشد.این تیم با 3 برد 2 تساوی و 6 باخت وضعیت خوبی در جدول ندارد.

آمار بعثت در بازیهای خانگی:

بعثتی ها با 3 برد و یک باخت از 4 بازی خانگی خود 9 امتیاز بدست آورده اند و عملکرد خوبی در خانه داشته اند.

آمار قشقایی در بازیهای خارج از خانه:

قشقایی ها با 4 باخت و یک برد از 5 بازی خود عملکرد بدی داشته و نا امید کننده ظاهر شده است.این تیم باید برای سقوط نکردن به وضعیت خود سر و سامان دهد.

تیم بعثت با 18 امتیاز در رده 6 جدول قرار دارد و وضعیت خوبی دارد و هنوز میتواند به صدر برسد.در مقابل تیم قشقایی با 14 امتیاز در رده 10 جدول است و باید برای خارج شدن از بحران تلاش کند و آمار خود را بهتر کند.

نویسنده: "امیرحسین سلیمی زاده"

انتهای پیام/

لینک کوتاه: betanews.ir/news/393752

خبر فوق مربوط به رسانهفرتاک می باشد و جستجوگر هوشمند بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم