جشنواره نوروزی
تاریخ دریافت خبر:
الکل دبیر کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان هرمزگان با تشریح آماری از عملکرد دستگاه‌های عضو این کمیته، از کشف ۴۰۰ هزار بطری و قوطی مشروبات الکلی در این استان خبر داد.

عزیزالله کناری در گفت وگو با خبرنگار انتظامی خبرگزاری تسنیم با اشاره به افزایش کشفیات کالای قاچاق در 6 ماهه نخست امسال در استان هرمزگان اظهار داشت: در 6 ماهه نخست امسال بیش از 400 میلیارد تومان ارزش کشفیات کالاهای قاچاق در استان هرمزگان است که با توجه به همکاری ارزشمند تمام دستگاه های مسئول، شاهد رشد قابل توجه کشفیات در این مدت هستیم.

دبیر کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان هرمزگان ادامه داد: بر اساس آمارهای به دست آمده، میزان کشفیات لوازم خانگی در این مدت بیش از 35 برابر رشد داشته و این در حالی است که ارزش این کالاهای کشف شده نیز به نسبت مدت مشابه سال قبل، رشد 23 برابری را نشان می دهد.

وی افزود: همچنین طی این مدت شاهد رشد 100 برابری اسباب بازی های قاچاق، 300 برابری داروهای قاچاق هستیم و با تلاش دستگاه های کاشف، موفق به کشف بیش از 11 میلیون و 600 هزار قرص روانگردان و دارو در استان هرمزگان شدیم.

کناری در ادامه با اشاره به تلاش دستگاه های مسئول برای برخورد با ورود کالاهای قاچاق ممنوعه از جمله تجهیزات ماهواره ای و مشروبات الکلی، گفت: در 6 ماهه ابتدایی امسال حدود 400 هزار بطری و قوطی مشروبات الکلی کشف و ضبط شد که نسبت به کشف 300 هزار قوطی و بطری مشروبات الکلی در 6 ماهه اول سال گذشته، شاهد رشد بیش از 30 درصدی در این بخش نیز هستیم.

دبیر کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان هرمزگان خاطرنشان کرد: همچنین طی این مدت بیش از 95 هزار دستگاه تجهیزات ماهواره ای نیز کشف و ضبط شد که رشد 30 درصدی را نشان می دهد.

انتهای پیام/

لینک کوتاه: betanews.ir/news/393750

خبر فوق مربوط به رسانهتسنیم می باشد و جستجوگر هوشمند بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم