خرید سکه کلکسیونی
تاریخ دریافت خبر: بازدید: 132
مدیر روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اصفهان گفت: دستگاه کشنده میکسر بتن بر به دلیل نقص فنی تعادل خود را از دست داده و به سمت گاردریل های حاشیه خیابان منحرف و واژگون شده است. نقص فنی دستگاه کشنده میکسر بتن بر علت واژگونی آن بود محمد شریعتی در گفتگو با خبرنگار ایمنا در ارتباط با حادثه واژگونی کشنده میکسر بتن بر در خیابان سهروردی گفت: ساعت 11 و 30 دقیقه دیروز یک دستگاه کشنده میکسر بتن بر که شامل ۲۰ تن، بتن داخل بونکر خود بود به دلیل نقص فنی تعادل خود را از دست داده و به سمت گاردریل های حاشیه خیابان منحرف شده و واژگون می شود.
وی ادامه داد: آتش نشانان با رعایت نکات ایمنی سریعاً باطری های خودرو را از مدار قطع کرده و به دلیل احتمال سقوط بنکر به زیرگذر میدان سهروردی پس از کشیدن نوار خطر و با کمک راهور مانع از عبور خودروها به خیابان سهروردی شدند.
مدیر روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اصفهان عنوان کرد: آتش نشانان در فاز دوم عملیات با مدیریت اجتماعی و تا انتقال کامل کشنده به مکان امن محل را مدیریت کردند.
وی افزود: به دلیل سنگینی بونکر و شرایط حاکم بر محیط، برای انتقال این کشنده از 3 دستگاه جرثقیل استفاده شد که پس از جدا سازی تریلر از کشنده و بونکر، این خودرو به 3 قسمت تقسیم و به مکان امن منتقل شد./142/09178/5
کانال اطلاع رسانی: https://telegram.me/imnanews

لینک کوتاه: betanews.ir/news/393736

خبر فوق مربوط به رسانه ایمنا می باشد و جستجوگر خبر بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم