خرید کتاب سکه طلا
تاریخ دریافت خبر:
همایش بین‌المللی صنعت خودرو به تعویق افتاد

همایش بین‌المللی صنعت خودرو به تعویق افتاد

عصر خودرو- دبیرکل چهارمین همایش بین‌المللی صنعت خودروی ایران از تعویق تاریخ برگزاری این همایش خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری«عصرخودرو» به نقل از ایسنا ، ساسان قربانی اظهار کرد: به دلیل درخواست برخی مهمانان خارجی این همایش برگزاری آن به تعویق افتاد.

وی با بیان اینکه برخی از مهمانان کلیدی این همایش در تماس با ستاد برگزاری خواستار به تعویق افتادن آن برای فراهم کردن تمام مقدمات لازم برای حضور در ایران شدند، خاطرنشان کرد: به این ترتیب این همایش در روزهای 24 و 25 بهمن ماه برگزار خواهد شد.

دبیرکل چهارمین همایش بین المللی صنعت خودروی ایران اظهار کرد: این همایش با محوریت فروش و خدمات پس از فروش با حضور نمایندگانی از خودروسازان و قطعه سازان بزرگ بین المللی برگزار خواهد شد.

وی تصریح کرد: با توجه به اجرایی شدن برجام و اشتیاق برخی از خودروسازان بزرگ بین المللی برای آغاز فعالیت در ایران پیش بینی می شود در حاشیه این همایش چند قرارداد جدید بین خودروسازان داخلی و خارجی به امضا برسد.

پیش از این اعلام شده بود که حضور مسوولان ارشد شرکت های خودروسازی مرسدس بنز، فولکس واگن، بی ام و، رنو، پژو، سیتروئن، اسکانیا و هیوندایی در چهارمین همایش بین المللی صنعت خودروی ایران قطعی شده است.

لینک کوتاه: betanews.ir/news/393716

خبر فوق مربوط به رسانه عصر خودرو می باشد و جستجوگر خبر بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم