جشنواره نوروزی
تاریخ دریافت خبر:

جلال عادلی، مسئول گروه جهادی دندانپزشکی منتظران ظهور، در گفت‌وگو با خبرنگار نبض شهر، پیرامون برنامه جهادی دندانپزشکی در حاشیه شهر مشهد، اظهار داشت: این برنامه با همکاری بسیج جامعه پزشکی خراسان رضوی و با توجه به اینکه هزینه‌های دندان‌پزشکی بسیار گران است و قشر مستضعف جامعه قادر به پرداخت این هزینه‌ها نیستند، این گروه جهادی به مناطق محروم کشور سفر می‌کند تا بتوانیم از بار محرومیت‌های دندانپزشکی آن مناطق بکاهد.

وی با اشاره به اینکه این گروه با ۲۰۰ عضو فعال، بزرگ‌ترین گروه جهادی دندانپزشکی کشور است، افزود: برنامه‌های گروه جهادی دندان‌پزشکان به‌صورت فصلی برگزار می‌شود و با بررسی‌های انجام‌شده، منطقه حاشیه شهر مشهد که یکی از مناطق محروم کشور بشمار می‌آید به‌عنوان منطقه هدف برای ارائه خدمات دندانپزشکی در فصل پاییز انتخاب شد.

عادلی خاطرنشان کرد: این برنامه با همکاری بسیج جامعه پزشکی خراسان رضوی، بسیج سازندگی حاشیه شهر مشهد و بسیج ناحیه میثم از تاریخ ۸ آذرماه در ناحیه بسیج میثم سپاه امام رضا(ع) واقع در خیابان شهید آوینی مشهد در حال اجرا است و تا ۱۲ آذرماه نیز ادامه دارد که روزانه بیش از ۱۵۰ بیمار در این طرح به‌صورت رایگان ویزیت و درمان می‌شوند و پیش‌بینی می‌کنیم ۷۰۰ نفر از این خدمات بهره ببرند.

مسئول گروه جهادی دندانپزشکی منتظران ظهور از استقرار ۱۰ یونیت دندانپزشکی به همراه ۲۵ دندان‌پزشک عمومی و متخصص خبر داد و گفت: تمامی خدمات عمومی و تخصصی دندان‌پزشکی ازجمله کشیدن دندان، ترمیمی، عصب‌کشی و دندانپزشکی اطفال به‌صورت کاملاً رایگان ارائه می‌شود.

وی بابیان اینکه اطفال(۶ تا ۱۲ سال) گروه هدف ما جهت دریافت خدمات هستند، عنوان کرد: به دلیل محرومیت منطقه، خدمات دندانپزشکی به افراد بزرگ‌سال نیز ارائه می‌شود تا بتوانیم تا حدی از محرومیت این منطقه بکاهیم.

انتهای پیام/

لینک کوتاه: betanews.ir/news/393712

خبر فوق مربوط به رسانهنبض شهر می باشد و جستجوگر هوشمند بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم