خرید سکه کلکسیونی
تاریخ دریافت خبر:
کمک 3 میلیون یورویی کریس به تیم  چاپوئنسه برزیل فوق ستاره رئال مادرید با پرداخت مبلغی خواهان کمک به تیم چاپوئنسه برزیل شد.

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا، روز گذشته یک هواپیما حامل بازیکنان فوتبال با 72 سرنشین ثبت شده از سوی نهادهای ورزشی در کلمبیا سقوط کرد. در این سانحه که در گزارش اولیه علت آن کمبود سوخت عنوان شده، چندین و چند ستاره فوتبال آمریکای جنوبی جان خود را از دست داده اند.

برای کمک به این تیم که همه بازیکنان و کادرفنی خود را از دست خیلی از تیم ها دست به کار شدند تا به این تیم کمک مالی کنند در این بین قرار است فوق ستاره رئال مادرید، کریستیانو رونالدو با پرداخت سه میلیون یورو به تیم چاپوئنسه برزیل و خانوادهای قربانیان سقوط هواپیما کمک کند.

پیش از این هم در پی سقوط هواپیمای حامل بازیکنان چاپه کوئنزه باشگاه های برزیل مانند کورینتیانس و سانتوس تصمیم گرفتند تا هر کدام یک بازیکن به صورت قرضی به چاپه کوئنزه بدهند تا این تیم امکان حضور در سری آ برزیل داشته باشند. این باشگاه ها اقدامات زیر را ترتیب دیده اند:

بازیکنان قرضی رایگان برای سال ۲۰۱۷ به تیم ارائه شود. درخواست رسمی از فدراسیون فوتبال برزیل در این راستا که این تیم تا ۳ فصل آینده به دسته پایین تر سقوط نکند. باشگاه های فوتبال برزیل این اقدام ها را کمترین کار برای بازسازی چاپه کوئنزه قلمداد کردند و ابراز تاسف دوباره خود را بابت رخ دادن این فاجعه ابراز داشتند.

لینک کوتاه: betanews.ir/news/393705

خبر فوق مربوط به رسانهخبرگزاری برنا می باشد و جستجوگر هوشمند بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم