خرید کتاب سکه طلا
تاریخ دریافت خبر:
پیشکسوت همیشه منتقد استقلال ظاهرا سرمربی پرسپولیس را به عنوان یک فرد حرفه ای قبول ندارد. به گزارش وانانیوز، حسن روشن اخیرا در اظهارنظری جالب توجه مدعی شده پرسپولیس هم به زودی به مشکل می‌خورد، چرا که برانکو مربی بزرگی نیست.

پیشکسوت استقلال می‌گوید اگر برانکو مربی بزرگی بود، در کشورش آنقدر بیکار نمی‌ماند که بلافاصله پیشنهاد پرسپولیس را بپذیرد و به ایران بیاید! این موضع‌گیری روشن باعث ناراحتی گروه زیادی از هواداران پرسپولیس شده است. البته آنها باید یادشان باشد که این نخستین حمله روشن به مربی کروات نیست. در حقیقت حسن آقا از همان لحظه اول حضور برانکو در ایران به طور پیاپی علیه او جبهه گرفته است.

روشن قبلا از برانکو به عنوان یک مربی درجه سه نام برده و در مصاحبه‌ای دیگر در مورد او گفته بود: «این ویچ‌ها و ساندویچ‌ها خوب نیستند. اینجا قبرستان مربیانی چون اسکوچیچ است. یک مربی خارجی در این سطح نام ببرید که بعد از اینکه به ایران آمد دوباره در خارج توانست فعالیت کند. برانکو هم درجه یک اروپایی نیست.»

پیش از این گفته می‌شد حسن روشن در استقلال هیچ‌کس را قبول ندارد، اما حالا شاید بتوان گفت او در کل فوتبال ایران کسی را قبول ندارد!

منبع: جام نیوز

لینک کوتاه: betanews.ir/news/393703

خبر فوق مربوط به رسانهوانا می باشد و جستجوگر هوشمند بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم