خرید کتاب سکه طلا
تاریخ دریافت خبر:

رحیم عصفوری روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: ستاد ویژه هفته پژوهش در استانداری زنجان تشکیل و دبیری آن به رئیس دانشگاه زنجان واگذار شد.
وی یادآورشد: در این ستاد، 10 برنامه کلی برای هفته پژوهش پیش بینی شده است.
عصفوری اظهار کرد: برگزاری نمایشگاه های فناوری های برتر، فن بازار و کسب و کار در کارخانه کبریت، برنامه روز باز دانشگاه ها و برنامه بازدید دانشجویان و فارغ التحصیلان از واحدهای تولیدی و صنایع از جمله برنامه های این هفته در زنجان به شمار می آید.
معاون هماهنگی امور اقتصادی و مدیریت منابع انسانی استاندار زنجان گفت: جشنواره های دانش آموزی برای معرفی و تقدیر از پژوهش های دانش آموزان و تجلیل از پژوهش های برگزیده از دیگر برنامه های پیش بینی شده برای این هفته است.
وی خاطرنشان کرد: امسال نیز همچون سال گذشته، در انتخاب پژوهش های برتر به محتوا و میزان تاثیرگذاری پژوهش ها توجه می شود و شخص پژوهشگر مد نظر قرار نمی گیرد.
عصفوری ادامه داد: در صورتی که در واحدهای تولیدی و صنعتی، واحدهای R&D (تحقیق و فناوری) تحقیق موثر و پر محتوا باشند، در کمیته تشکیل شده برای انتخاب پژوهش های برتر، مورد ارزیابی قرار می گیرند.
معاون هماهنگی امور اقتصادی و مدیریت منابع انسانی استاندار زنجان گفت: یکی از مشکلات حوزه پژوهش نبود سیستم مناسب برای ارزیابی اساتید و اعطای امتیاز به آنان به ازای پژوهش های انجام شده برای داخل کشور به منظور ترفیع جایگاه علمی آنان است، که باید مرتفع شود.
21 تا 27 آذر، به عنوان هفته پژوهش در کشور انتخاب شده است.
3001/6085
خبرنگار: مینا افشاری** انتشاردهنده: رویا رفیعی


لینک کوتاه: betanews.ir/news/393696

خبر فوق مربوط به رسانه ایرنا می باشد و جستجوگر خبر بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم