خرید کتاب سکه طلا
تاریخ دریافت خبر:
خبرگزاری فارس: دولت حقوق‌های نجومی را خلاف قانون نمی‌داند/ دیوان محاسبات باید از دولت مطالبه‌گری کند

یحیی آل اسحاق رئیس سابق اتاق بازرگانی در گفت وگو با خبرنگار هشدار نیوزبه نقل از فارس، با اشاره به تعلل دولت در معرفی متخلفان و صاحبان فیش های نجومی اظهار داشت: آنچه که در یک حاکمیت بسیار مهم و حائز اهمیت است، بحث اعتماد مردم به نظام است که اگر به هر دلیلی این اعتماد دچار خدشه شود، کار برای نظام و مسئولان سخت و سنگین خواهد شد.

آل اسحاق با تأکید بر اینکه اگر در حوزه های مختلف اعتماد از مردم سلب شود، کار برای دولت نیز سخت خواهد شد، تصریح کرد: آنچه در حال وقوع در حوزه های مختلف ازجمله مسائل سیاسی، اقتصادی و بین المللی است، زمینه سازی برای بی اعتمادی بین مردم و دولت است و این امری بسیار خطرناک محسوب می شود.

رئیس سابق اتاق بازرگانی با اشاره به دلایل تعلل دولت در معرفی صاحبان فیش های نجومی به ترس از فشار افکار عمومی پرداخت و گفت: مسئله دیگر این است که دولت حقوق های نجومی را خلاف قانون نمی داند و تصور می کند بر اساس ضوابط و آیین نامه ها اقدام مکفی صورت گرفته است.

وی با بیان اینکه تخلف بودن فیش های نجومی امری محرز است، به نقش دیوان محاسبات اشاره کرد و گفت: این نهاد حافظ بیت المال است و آنها باید درباره فیش های نجومی گزارش دهند؛ چراکه دیوان محاسبات دستگاه قضایی دارد و باید درباره حقوق های نجومی مطالبه گر باشد.

انتهای پیام/


-----------------------------------------------------------------------------
تذکر: کاربر محترم؛ انتشار مطالب دیگر رسانه ها از سوی هشدار نیوز لزوما به معنای صحت و تایید محتوای آنها نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر می‌شود. در ضمن شما می توانید اخبار و مطالب وزین خود را که تا کنون در هیچ رسانه‌ای منتشر نشده است از طریق بخش "تماس با ما" برای ما ارسال نمایید تا در صورت دارا بودن مولفه‌های لازم، در بخش ویژه منتشر گردد.
لینک کوتاه: betanews.ir/news/393671

خبر فوق مربوط به رسانه هشدار نیوز می باشد و جستجوگر خبر بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم