خرید کتاب سکه طلا
تاریخ دریافت خبر:

به گزارش ایرنا، مرکز پزوهشهای راهبردی خاورمیانه (اورسام) میزبان این همایش است که با همکاری دفتر مطالعات سیاسی و بین المللی وزارت خارجه IPIS و کرسی علوم سیاسی و روابط بین المللی دانشگاه اقتصادی و فناوری TOBB برگزار می شود.
نشست با عنوان پنل “Iran and Turkey in A Changing Middle East” در محل دانشگاه تووب در آنکارا به مدیریت دکتر شعبان کارداش رئیس اورسام و استاد دانشگاه تووب برگزار می شود.
در این همایش علاوه بر دکتر سجاد پور، خانم دکتر ملیحا آلتون ایشیک استاد روابط بین المللی و معاون دانشگاه خاورمیانه آنکارا نیز سخنرانی دارد.
خبرنگار ایرنا در آنکارا کسب اطلاع کرد که دکتر سجاد پور علاوه بر شرکت در این پنل، در میزگردی با حضور کارشناسان و محققان اورسام، در خصوص آخرین تحولات خاورمیانه و فرایند این تحولات از منظر روابط ایران و ترکیه ٬بحث و گفت و گو خواهد کرد.
وی قرار است روز پنجشنبه نیز نشستی با آلو قلیچ رئیس مرکز مطالعات اورسیای ترکیه موسوم به AVİM و محققان این مرکز داشته باشد.
خاورم/2011**2041**انتشار دهنده: سید شاهپور حسینی

انتهای پیام /*

لینک کوتاه: betanews.ir/news/393657

خبر فوق مربوط به رسانهایرنا می باشد و جستجوگر هوشمند بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم