خرید سکه کلکسیونی
تاریخ دریافت خبر:
مصاف دانشگاه آزاد و نیروی زمینی/ شیمیدر میهمان گرگانی ها در پایتخت تیم دانشگاه‌ آزاد به سالن آزادی می‌رود و مهمان نیروی زمینی است.

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا، دو دیدار معوقه از هفته نخست لیگ برتر بسکتبال فردا برگزار می شود. در پایتخت تیم دانشگاه آزاد به سالن آزادی می رود و مهمان نیروی زمینی است. دانشگاهی ها که در هفته نخست لیگ به بهانه حضور دو بازیکن جوانشان در خارج از کشور حاضر به بازی برابر نیروی زمینی نشدند حالا با شرایط بهتری و البته با حضور دو بازیکن خارجی خود برابر سربازان نیرو که این روزها خوب می درخشند به میدان می روند. در یک طرف میدان تیمی مدعی است که از دو بازیکن خارجی بهره می برد و در طرف دیگر هم بازیکنان جوان نیروی زمینی که در دو مسابقه قبلی خود برنده شده و می خواهند در این دیدار نیز بدرخشند.

دومین مسابقه نیز بین دو تیم شهرداری گرگان و شیمیدر تهران است. گرگانی ها که فصل خوبی را شروع نکرده اند و تقریبا بحران زده هستند در شرایطی از شیمیدر میزبانی می کنند که به دنبال فرار از قعر جدول هستند. در طرف دیگر هم شاگردان مصطفی هاشمی هستند که روز به روز بهتر شده اند و مطمئنا در این دیدار به دنبال کسب دومین برد این فصلشان خواهند بود.

هفته ششم لیگ برتر بسکتبال دوشنبه هفته آینده یعنی پانزدهم آذر برگزار می شود.

لینک کوتاه: betanews.ir/news/393647

خبر فوق مربوط به رسانهخبرگزاری برنا می باشد و جستجوگر هوشمند بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم