کتاب سکه های ماشینی قاجار
تاریخ دریافت خبر:
کرسی آزاد اندیشی نخستین جشنواره ملی کرسی‌های آزاد اندیشی کشور با مشارکت ۵۴ دانشگاه و به میزبانی دانشگاه علامه طباطبائی برگزار می‌شود.

به گزارش باشگاه خبرنگاران تسنیم «پویا»، حسن ملکی معاون فرهنگی دانشگاه علامه طباطبایی، از برگزاری نخستین جشنواره ملی کرسی های آزاد اندیشی کشور در روز 14 آذرماه جاری خبر داد و گفت که در این جشنواره نمایندگان دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی کشور حضور دارند.

«این جشنواره با مشارکت 54 دانشگاه کشور و به میزبانی دانشگاه علامه طباطبائی برگزار خواهد شد. شرکت کنندگان مشتمل بر مدیران، معاونان و تعدادی از کارشناسان معاونت فرهنگی به تناسب تشخیص دانشگاه شرکت می کنند.»

معاون فرهنگی دانشگاه علامه طباطبایی، ترویج برگزاری کرسی آزاد اندیشی در دانشگاه ها، تشویق دانشجویان به شرکت در کرسی ها و کارآمدسازی کرسی ها در دانشگاه ها را از اهداف این جشنواره دانست.

وی با اشاره به ارائه 503 اثر به دبیرخانه جشنواره گفت: آثاری که از دانشجویان به دبیرخانه این جشنواره رسیده در 18 بخش طبقه بندی شده است.

انتهای پیام/

لینک کوتاه: betanews.ir/news/393644

خبر فوق مربوط به رسانه تسنیم می باشد و جستجوگر خبر بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم