جشنواره نوروزی
تاریخ دریافت خبر:
ایکاردی-اینتر-به-بازیکنانی-نیاز-دارد-که-در-خدمت-تیم-باشند-نه-به-ستاره-های-بزرگ

وبسایت رسمی برنامه نود - مائورو ایکاردی به بازیکنان اینتر هشدار داد همه باید یاد بگیریم که چگونه بازی را طور کامل تحت خود داشته باشیم تا اجازه خودنمایی به حریفان ندهیم.

به گزارش وب سایت نود، تیم های فوتبال اینتر و فیورنتینا، روز دوشنبه در آخرین دیدار هفته چهاردهم سری آ به مصاف هم رفتند. در این دیدار که در ورزشگاه سن سیرو میلان انجام شد، اینتر موفق شد با نتیجه 4 بر 2 به پیروزی دست یابد. به این ترتیب، استفانو پیولی مربی اینتر که چند هفته پیش جایگزین فرانک دی بوئر هلندی شد، اولین پیروزی خود به عنوان مربی اینتر را به دست آورد. در این دیدار، اینتر در همان بیست دقیقه اول بازی سه گل به میهمان خود زد و به نظر می رسد کار فیورنتینا تمام شده باشد. اما فیورنتینا که به دلیل اخراج گونزالو رودریگز یک نیمه کامل را ده نفر بازی می کرد، پس از دریافت 3 گل متحول شد و در ادامه دو گل از سه گل خورده را پاسخ داد و تا آستانه زدن گل تساوی به اینتر هم پیش رفت. مائورو ایکاردی کاپیتان اینتر پس از پایان بازی به اسکای اسپورت ایتالیا گفت:

شرایط ما به گونه ای بود که در باید نمایش قابل قبولی ارائه می کردیم و همین کار را انجام دادیم، گرچه در این بازی هم همانند بازی برابر حریف مان در لیگ اروپا، در نیمه دوم همه چیز را از دست دادیم و نتوانستیم کنترل بازی را در اختیار خودمان داشته باشیم. حتماً باید روی این نقطه ضعف تیم خود کار کنیم. به نظر من، دلیل اصلی این ضعف به سطح آمادگی جسمانی بازیکنان مربوط نمی شود. شاید به خاطر استرس زیاد و ترس از پیروز نشدن به چنین وضعیتی می رسیم. اما تیم ما باید یاد بگیرد زمانی که از حریف خود پیش افتاد، چگونه بازی را کنترل کند.

بازیکنان اینتر در حضور نمایندگان گروه مالکان سانینگ، توانستند در نیمه نخست بازی هجومی و فوق العاده تماشایی را ارائه کنند. مائورو ایکاردی کاپیتان اینتر امیدوار است که عملکرد نیمه نخست اینتر برای بازیکنان این تیم نهادینه شود زیرا این بازیکن آرژانتینی هدف نراتزوری را حضور در جمع سه تیم بالای جدول در پایان فصل بیان می کند. وی در ادامه هم اظهار داشت:

نمایندگان گروه مالکان جدید اینتر برای تماشای بازی و حمایت از بازیکنان اینتر به ورزشگاه آمده بودند؛ به نظرم آنها حالا دیگر شاد و خوشحال به کشور چین باز خواهند گشت. اصلاً نمی دانم که مشکل ما در این فصل چیست. در فصل تابستان هم گفتم که به نظر من برخی از بهترین بازیکنان را در سری آ ایتالیا داریم اما ما به بازیکنانی نیاز داریم که بتوانند در قالب یک گروه و یک تیم کار کنند نه به صورت انفرادی و جداگانه.

 

2081

لینک کوتاه: betanews.ir/news/393615

خبر فوق مربوط به رسانهبرنامه نود می باشد و جستجوگر هوشمند بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم