خرید کتاب سکه طلا
تاریخ دریافت خبر:
خبرگزاری فارس: چهره به چهره با نویسنده میزبان «مهناز فتاحی» می‌شود

چهره به چهره با نویسنده در فرهنگسرای انقلاب این بار به حضور مهناز فتاحی اختصاص دارد.

به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری فارس، چهره به چهره با نویسنده در فرهنگسرای انقلاب این بار به حضور مهناز فتاحی اختصاص دارد.

بر اساس این گزارش، یکشنبه 14 آذر ماه کتاب «لایکم کن» نوشته فتاحی در این فرهنگسرای با حضور علاقه مندان بررسی خواهد شد.

این مراسم از ساعت 9:30 صبح روز 14 آذر ماه با حضور فتاحی برگزار خواهد شد.

کتاب «لایکم کن» رمانی نوشته «مهناز فتاحی» است. چاپ اول این رمان در سال 1395 روانه بازار شد. قهرمان داستان دختر چهارده ساله ای است که در فضای مجازی به فعالیت می پردازد و داستان کتاب، روایتی از اتفاقاتی است که در این فضا برای او می افتد. در قسمتی از کتاب می خوانیم: «چشمم روی صفحه ی مانیتور خیره مانده بود. قلبم می لرزید. دستم را روی قلبم گذاشتم تا شاید آرام شود. مینا خندید و درحالی که یک دستش را به شکمش گرفته بود، انگشت اشاره اش را به طرفم گرفت و گفت: "نگاش کن. انگار جن دیده! این چه قیافه ایه که به خودت گرفتی؟ بس کن امل". نفس عمیقی کشیدم و گفتم: "مینا خاموشش کن". دستش را روی شانه ام گذاشت و بیخ گوشم گفت: "دختر اینی که میبینی کامپیوتره و این چراغ ها و پنجره هایی که میبینی باز می شن آدم هایی هستن که دلشون می خواد با تو حرف بزنن".» این کتاب را «نشر پیکان» چاپ و منتشر کرده است.

انتهای پیام/

لینک کوتاه: betanews.ir/news/393569

خبر فوق مربوط به رسانهفارس نیوز می باشد و جستجوگر هوشمند بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم