جشنواره نوروزی
تاریخ دریافت خبر:

ترانوس، شرکتی که از سیزده سال پیش در زمینه فناوری های مرتبط با پزشکی فعالیت می کند اکنون با دو شکایت جدید از سوی سرمایه گذاران خود به دلیل عدم صداقت در بیان اهداف این شرکت روبرو شده اند. در ادامه با تک شات همراه باشید.


به این ترتیب، تعداد شکایت هایی که ترانوس طی ماه های اخیر با آنها روبرو شده به سه می رسد. پیش از این، شرکت والگرینز که 140 میلیون دلار در ترانوس سرمایه گذاری کرده بود طی شکایتی خواستار بازگشت این سرمایه شد. یکی دیگر از سرمایه گذاران در این شرکت نیز چندی پیش اعلام کرد به دلیل دروغگویی موسسین ترانوس، از آنها شکایت کرده است.


تمامی شاکیان ترانوس بر این باوراند که مدیران این شرکت به آنها دروغ گفته اند. ترانس چندی پیش اعلام کرده بود که به روشی انقلابی برای ایجاد تحول در آزمایش های پزشکی دست یافته اند که به تایید پزکشان و دانشمندان نیز رسیده است.
با این حال، پس از انتشار چند گزارش در روزنامه وال استریت ژورنال مشخص شد ترانوس اکثر آزمایش های خود را با استفاده از ابزارهای متعارف و معمولی آزمایشگاهی انجام می دهد و خبری از دستگاه انحصاری که وعده اش را داده نیست. این شرکت در آن زمان ادعا کرده بودکه دستگاهی ساخته که می تواند با استفاده از یک قطره خون، آزمایش های مختلف را انجام دهد.

با این حال، عده ای نسبت به درستی نتایج بدست آمده در این آزمایش ابراز تردید کردند و سرمایه گذاران نیز به شک افتادند. در پی آن، بسیاری از کارکنان ترانوس این شرکت را ترک کردند.


سرمایه گذارانی که اکنون علیه ترانوس شکایت کرده اند گفته اند پیش بینی می کنند طی روزهای آتی افراد بیشتری به جمه شکایت کنندگان بپیوندند.


لینک کوتاه: techshot.ir/u/102933 برچسب ها ترانوس منبع: engadget
همچنین بخوانید استارتاپ ترانوس در یک قدمی تعطیلی قرار دارد فارادی فیوچر ساخت کارخانه خودروی الکتریکی خود در نوادا را به ... شایعه: آمازون در تلاش برای افزایش نفود خود در بازار خاورمیانه پیشنهاد ترامپ به اپل برای تاسیس کارخانه در آمریکا ارسال نظر
تصویر امنیتی بالا را به صورت عددی وارد کنید ارسال نظر تصویر امنیتی بالا را به صورت عددی وارد کنید نظر شما بعد از تایید مدیریت نمایش داده خواهد شد.

لینک کوتاه: betanews.ir/news/393560

خبر فوق مربوط به رسانهتک شات می باشد و جستجوگر هوشمند بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم