خرید سکه کلکسیونی
تاریخ دریافت خبر:
روز نو :

در بخشی از مصاحبه شب گذشته عادل فردوسی پور با خداداد عزیزی، مجری برنامه 90 از این چهره فوتبالی درباره وجود جادو و جنبل در فوتبال سوال پرسید که خداداد گفت: «صد در صد در فوتبال جادو و جنبل داریم. من خودم دیده‌ام. یک مدیری را به چشم خودم دیدم که به این حرف ها اعتقاد داشت. آمد یک تیمی را گرفت. بازی که داشتند، می‌گفت آن تیم کدام بازیکنشان خطرناک است؟ مثلا می‌گفتم عادل فردوسی‌پور. بعد می‌گفت عادل فردوسی‌پور، فوت می‌کرد توی پلاستیک و در پلاستیک را می‌بست. 4 تا بازی را با همین روش بردند. یک بازی را خوردند به تیمی که آن‌ها هم دنبال جادو بودند.»

او ادامه داد: «اعتقادات این‌ها بر این است که ادرار، سحر را باطل می‌کند. در یک سری بطری ادرار کردند و ریختند دور زمین. دو تا هم گل زدند و رفتند! یعنی جادوگر ادرار بر جادوگر فوتی غلبه کرد!»

خداداد گفت: «جادوگرانی داشتیم که به مربی تعویض می‌دادند. این کار را هم انجام می‌دادند که بازیکن را رأس دقیقه بیرون می‌کشیدند. بازیکنانی هستند که شهادت بدهند رأس همان دقیقه می‌آمدند بیرون. ربطی هم نداشت که خوب بازی کرده اند یا بد.»

لینک کوتاه: betanews.ir/news/393554

خبر فوق مربوط به رسانه موبایل می باشد و جستجوگر خبر بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم