خرید سکه کلکسیونی
تاریخ دریافت خبر:
تین نیوز| عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی بابیان اینکه دریافت حقوق های نجومی برخی مسئولان اعتماد مردم به مدیران کشور را کم می کند، گفت: وجود چنین مسائلی در میان مدیران کشور یک ظلم به نظام اسلامی است و نباید شاهد پرداخت های نجومی در کشور باشیم.

احمد امیرآبادی فراهانی در مراسم افتتاح پایگاه بسیج شهید مصطفی لو که عصر امروز در خانه کارگر قم برگزار شد، با تأکید بر نقش مؤثر کارگران در پیشبرد انقلاب اسلامی اظهار داشت: کارگران در عرصه های مختلف من جمله هشت سال دفاع مقدس تلاش بسیاری هم در پشت جبهه و هم در خطوط مقدم جنگ با دشمن بعثی داشتند.

عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی با اشاره به شهدای قشر کارگر هشت سال جنگ تحمیلی افزود: شهیدانی همچون شهید برونسی الگوی کاملی برای کارگران بودند چرا که این افراد تنها برای خدا کار انجام می دادند و در موقعیت های سخت با تأسی به ائمه (ع) از مشکلات عبور می کردند.

وی با تأکید بر اینکه بسیج یک فرهنگ است که به همه تعلق دارد، خاطرنشان کرد: بسیج متعلق به حزب و گروه خاصی نیست و تمام کسانی که ولایی هستند بسیجی بوده و عملکرد این نهاد در همه عرصه ها برای همگان مشخص است.

امیرآبادی با تأکید برداشتن روحیه بسیجی در همه عرصه ها گفت:اینکه در زمینهٔ هسته ای و موشکی توانسته ایم پیشرفت داشته باشیم به برکت روحیه بسیجی و ازخودگذشتگی است همچنین اینکه در حال حاضر خودکفا شده ایم به برکت همین داشتن روحیه بسیجی است.

نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: دشمنان اسلام و نظام اسلامی به دنبال اسلام هراسی و معرفی اسلام به عنوان یک دین افراطی هستند اما در هرجایی که مسلمانان با داشتن روحیه بسیجی، مقاومت اسلامی را تشکیل دادند، موفق شدند.

وی بابیان اینکه جبهه مقاومت زاییده تفکر بسیجی در جهان است، عنوان کرد: امید است روزی برسد که وهابیت، آل سعود و رژیم صهیونیستی از بین بروند و دنیای اسلام از دست مستکبران و وهابیت رهایی یابد.

عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی با اشاره به مشکلات و مسائل کارگران افزود: نمایندگان مجلس پیشنهادهایی در قانون برای حمایت از کارگران داده و به دنبال حل مشکلات این قشر زحمت کش است.

امیرآبادی بابیان اینکه دریافت حقوق های نجومی برخی مسئولان اعتماد مردم به مدیران کشور را کم می کند، گفت: وجود چنین مسائلی در میان مدیران کشور یک ظلم به نظام اسلامی است و نباید شاهد پرداخت های نجومی در کشور باشیم.

وی بیان کرد: مجلس هیچ گاه اجازه نمی دهد که برخی مدیران برای خود و اطرافیانشان حقوق های نجومی را تصویب کنند و مجلس با چنین مسائلی برخورد قاطع می کند البته مجلس، قوه قضائیه و دولت در این زمینه خوب عمل نکردند.

نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی با تأکید بر اینکه مجلس از حقوق کارگران کوتاه نخواهد آمد، تصریح کرد: خواسته مردم تعیین تکلیف شدن این حقوق ها است و نمایندگان نیز در این رابطه نهایت سعی خود را خواهد کرد تا با وضع قوانینی جلوی پرداخت های نجومی گرفته شود.

لینک کوتاه: betanews.ir/news/393529

خبر فوق مربوط به رسانهتین نیوز می باشد و جستجوگر هوشمند بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم