خرید سکه کلکسیونی
تاریخ دریافت خبر:
دولت بهار: نتایج گزارشی که روز سه‌شنبه منتشر شده از افزایش محسوس جرائم نژادپرستانه در سرتاسر آمریکا بعد از پیروزی ترامپ در انتخابات ریاست‌جمهوری این کشور حکایت دارد.

به گزارش دولت بهار به نقل از فارس، نتایج گزارشی که روز سه شنبه توسط یک گروه فعال در زمینه حقوق مدنی منتشر شده ازافزایش نرخ جرائم نژادپرستانه در آمریکا 10 روز بعد از اعلام پیروزی دونالد ترامپ در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا حکایت دارد.

این گزارش که «مرکز حقوقی فقر جنوبی» آن را منتشر کرده به مستند کردن 867 مورد از حملات به گروه های اقلیت در آمریکا بعد از پیروزی ترامپ پرداخته است.

«ریچارد کوهن»، رئیس این مرکز به خبرگزاری رویترز گفت که این رقم به منزله افزایشی محسوس در نرخ جرائم نژادپرستانه در ایالات متحده آمریکا است.

وی گفت: «چیزی که شاهد آن هستیم، مسئله ای کاملاً غیرعادی است. مردم شاهد رسم صلیب های شکسته در محله هایی هستند که 20 سال در آنجا زندگی کرده اند. ما هرگز چیزی مانند این را شاهد نبوده ایم.»

رویدادهای گزارش شده، مواردی همچون تهدید مهاجران به اخراج از آمریکا و حمله به سیاه پوستان آمریکا را شامل می شود. بسیاری از مهاجمان، دلیل این اقداماتشان را پیروزی ترامپ عنوان کرده اند.

لینک کوتاه: betanews.ir/news/393516

خبر فوق مربوط به رسانهدولت بهار می باشد و جستجوگر هوشمند بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم