جشنواره نوروزی
تاریخ دریافت خبر:
کورتوآ-هیچ-مدافعی-از-پس-کاستا-بر-نمی-آید

وبسایت رسمی برنامه نود - تیبو کورتوآ سنگربان چلسی عملکرد دیگو کاستا در فصل جاری را بسیار تحسین کرد.

به گزارش وب سایت نود، دیگو کاستا مهاجم اسپانیایی آبی پوشان لندن تا این هفته با ده گل زده همراه با سرخیو آگوئروی آرژانتینی در صدر جدول گلزنان لیگ برتر انگلیس قرار دارد. عملکرد این فصل دیگو کاستا تفاوت های بسیاری با بازی های او در سال گذشته زیر نظر ژوزه مورینیو دارد. این مهاجم 28 ساله در این فصل ماشین گلزنی آنتونیو کونته بوده و سهم بسزایی در موفقیت این تیم تا این هفته از لیگ برتر داشته است. سنگربان بلژیکی چلسی اشاره ای به عملکرد فصل قبل کاستا هم دارد و معتقد است زمانی که همه بازیکنان تیم در زمان هدایت گاس هیدینک در فصل گذشته عملکرد متوسط و ضعیفی داشتند، در همان مقطع کاستا باز هم برتر از سایر بازیکنان بود و در سال 2016 توانست 16 گل به ثمر برساند. این دروازه بان 24 ساله به وب سایت رسمی باشگاه چلسی گفت:

کاستا از ماه ژانویه گل های زیادی به ثمر رسانده، حتی در مقاطعی که تیم شرایط مطلوبی نداشت و فصل خوبی را سپری نمی کرد. دیگو کاستا در این فصل هم بسیار قوی و پرتحرک ظاهر شده است. او همیشه مدافعان حریف را به خود مشغول می کند. در بازی با تاتنهام و روی صحنه گل دوم، کاستا حرکت پا به توپ بسیار خوبی را از جناح چپ انجام داد و پاس فوق العاده ای برای موزس ارسال کرد تا او گل پیروزی ما را به ثمر برساند.

 

2081

لینک کوتاه: betanews.ir/news/393486

خبر فوق مربوط به رسانهبرنامه نود می باشد و جستجوگر هوشمند بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم