جشنواره نوروزی
تاریخ دریافت خبر:

سرویس بین الملل پایگاه خبری تحلیلی بی‌باک؛ بخش مهمترین عناوین:

کشف گور دسته جمعی در الرمادی
یک منبع امنیتی در استان نینوا عراق از کشف دو گور دسته جمعی در غرب موصل حاوی اجساد ده ها غیرنظامی که توسط داعش اعدام شده اند خبر داد.

به گزارش بی‌باک به نقل از شبکه سومریه، یک منبع امنیتی در استان نینوا روز سه شنبه از کشف دو گور دسته جمعی در غرب موصل خبر داد.

در این گورهای دسته جمعی ده ها جسد که مربوط به افراد مورد اعدام توسط گروه تروریستی داعش است کشف شده است.

این منبع امنیتی اعلام کرد که نیروهای حشدالشعبی توانستند دو گور دسته جمعی را در نزدیکی یک از روستاهای شهرستان «تلعفر» در ۴۵ کیلومتری غرب نینوا کشف کنند.

وی همچنین افزود که این دو گور دسته جمعی حاوی اجساد ده ها غیرنظامی است که گروه تروریستی داعش آنها را دستگیر یا ربوده و به دلیل مخالفتشان با حضور این گروه در نینوا اعدام کرده است.

این منبع که خواست نامش فاش نشود اعلام کرد که نیروهای حشدالشعبی مشغول شناسایی اجساد و هویت دفن شدگان در گورهای دسته جمعی با همکاری مراجع مربوط هستند.

لازم به ذکر است که نیروهای مشترک عراق به عملیات آزادسازی شهر موصل از سیطره گروه تروریستی داعش ادامه می دهند. این عملیات پس از آن به مرحله اجرا درآمد که حیدر العبادی نخست وزیر عراق بامداد ۲۶ مهرماه گذشته رسما آغاز آن را اعلام کرد.لینک کوتاه: betanews.ir/news/393453

خبر فوق مربوط به رسانهموبایل می باشد و جستجوگر هوشمند بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم