کتاب سکه های ماشینی قاجار
تاریخ دریافت خبر:
instagram-remove-followers

در جدیدترین به‌روزرسانی اینستاگرام حالا می‌توانید فالورها یا همان دنبال‌کنندگان خود را به راحتی و بدون اطلاع آن‌ها حذف کنید.

واگر پیش از این کسی به شما درخواست فالو داده و شما هم درخواست او را پذیرفته‌اید اما حالا پشیمان هستید کافیست وارد لیست فالورهای خود شده و روی دکمه جدید سه‌نقطه کلیک کنید. به این ترتیب می‌توانید فالور خود را حذف کنید بدون آن‌که به او هشدار یا اعلانی داده شود. این قابلیت در حال حاضر بر روی پروفایل‌های شخصی یا همان Private فعال است. گفتنی است پیش از این برای حذف فالور باید شخص مورد نظر را بلاک می‌کردید اما حالا می‌توانید از این طریق او را حذف کرده و دسترسی کاربر را به تصاویر و ویدئوهای شخصی خود قطع کنید.

instagram-remove-follower

همان‌طور که نوشتیم این ویژگی به‌تازگی به اینستاگرام اضافه شده و اگر هنوز این گزینه را ندارید باید کمی صبر کنید. گفتنی است فردی که او را از فالورهای خود حذف کرده‌اید کماکان می‌تواند مجدداً به شما درخواست فالو بدهد و اگر نمی‌خواهید شما را در اینستاگرام پیدا کند کماکان بهترین راه بلاک کردن است.

لینک کوتاه: betanews.ir/news/393450

خبر فوق مربوط به رسانه فارنت می باشد و جستجوگر خبر بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم