خرید کتاب سکه طلا
تاریخ دریافت خبر:
خبرگزاری فارس: گزارش‌های تائید نشده از حمله جنگنده‌های اسرائیلی به مواضع ارتش سوریه در حومه دمشق

رسانه‌های محلی به نقل ازشاهدان از وقوع انفجار قدرتمند در حومه دمشق خبر داده و نوشته‌اند این انفجارها احتمالا حاصل حمله جنگنده‌های اسرائیلی بوده است.

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری فارس، شبکه الجزیره بامداد چهارشنبه به نقل از «رسانه های نظام سوریه» مدعی حمله جنگنده های اسرائیلی به مواضع ارتش سوریه در حومه دمشق شد.

پیشتر هم شماری از رسانه های محلی نزدیک به معارضان به نقل از شاهدان از شنیده شدن صدای انفجارهای قدرتمند در حومه شهر دمشق پایتخت سوریه خبر داده بودند.

پایگاه «شام الاخباریه» نوشته است که به گفته منابع محلی این انفجارها احتمالا ناشی از حمله جنگنده های رژیم صهیونیستی به مواضع ارتش سوریه و حزب الله لبنان بوده است.

بنا بر گزارش ها، این انفجار در منطقه «الصبوره» در حاشیه بزرگراه بیروت به دمشق رخ داده است. این منطقه در غرب شهر دمشق قرار دارد.

پایگاه «المصدر نیوز» نیز نوشته است که جنگنده های اسرائیلی با نقض حریم هوایی لبنان و بدون ورود به آسمان سوریه، این حمله را انجام داده اند.

پایگاه عبری زبان «نصیو نت» هم نوشته است که قدرت انفجارها به حدی بوده که تا شعاع 20 کیلومتری شنیده شده است.

پایگاه «ملحق» هم در خبری اختصاصی نوشته است که در این حمله چندین خودرو هدف قرار گرفته اند.

هنوز منابع رسمی سوریه و رژیم صهیونیستی به این خبر واکنشی نشان نداده اند.

انتهای پیام/ق

لینک کوتاه: betanews.ir/news/393416

خبر فوق مربوط به رسانهفارس نیوز می باشد و جستجوگر هوشمند بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم