خرید کتاب سکه طلا
تاریخ دریافت خبر:
زیدان-کلوس-گومز-بهترین-قضاوت-را-در-ال-کلاسیکو-خواهد-داشت

وبسایت رسمی برنامه نود - زین الدین زیدان فرضیه های مطرح شده در ارتباط با گرایش داور ال کلاسیکو به کاتالانها را بی پایه و اساس خواند و اظهار داشت هیچ توجهی به این خیال پردازی ها ندارد.

به گزارش وب سایت نود، سرمربی فرانسوی رئال مادرید هیچ یک از فرضیه های مطرح شده در بین اهالی فوتبال در اسپانیا در ارتباط با اینکه داور ال کلاسیکو از هواداران بارسلونا است، را قبول ندارد و به فرضیه های تأیید نشده در ارتباط با تبانی هیچ اعتقادی ندارد. برخی از روزنامه های اسپانیا با اشاره به اینکه بارسلونا هیچ گاه در بازی هایی که کارلوس کلوس گومز داور آن بوده، شکست نخورده است. همچنین، در برخی از گزارش های منتشر شده ادعا شده بود که این داور 44 ساله بارها بر ضد رئال مادرید سوت زده است که بارزترین مورد آن به دیدار رئال مادرید برابر سویا در سال 11-2010 مربوط می شود که با وجود پیروزی رئال مادرید در این بازی، نحوه قضاوت این داور خشم مورینیو را در آورده بود.

علیرغم این، زین الدین زیدان به هیچ یک از این گمانه زنی ها اعتقادی ندارد و اطمینان دارد که کلوس گومز تمام تلاش خود را به کار خواهد گرفت تا یک بازی خوب و عادلانه را قضاوت کند. ملی پوش سابق فرانسه در این خصوص به خبرنگاران حاضر در نشست خبری گفت:

ادعاهای مطرح شده در خصوص اینکه یک داور نسبت به باشگاهی گرایش دارد یا هوادار یک باشگاه دیگر است، اصلاً اعتقاد ندارم. به تنها چیزی که فکر می کنم اینست که این هفته یک دیدار بزرگ در پیش رو داریم و داور این بازی هم با تمام وجود قضاوت خواهد کرد. اصلاً به چنین فرضیه ها و نظریه هایی که مطرح می شود، علاقه ای ندارم. از این بابت اصلاً نگران نیستم و فقط می خواهم روی خود بازی تمرکز کنم. مردم و هواداران هم می خواهند شنبه آینده یک بازی بسیار زیبا با قضاوت بسیار خوب را مشاهده کنند.

در حال حاضر، تیم فوتبال رئال مادرید با 33 امتیاز صدرنشین لالیگا است و بارسلونا با 6 امتیاز کمتر در رده دوم قرار دارد.

 

2081

لینک کوتاه: betanews.ir/news/393410

خبر فوق مربوط به رسانه برنامه نود می باشد و جستجوگر خبر بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم