جشنواره نوروزی
تاریخ دریافت خبر: بازدید: 129

شفقنا- مسئولان ترکیه از کشته و زخمی شدن ۳۴ نفر در نتیجه وقوع آتش سوزی در خوابگاه دانش آموزی در جنوب این کشور خبر دادند.

به گزارش سرویس ترجمه شفقنا به نقل از بخش عربی خبرگزاری آناتولی ترکیه (AA)، «محمود دمیرتاش»، استاندار آدانا در جنوب این کشور شامگاه سه شنبه اعلام کرد که آتش سوزی در یک خوابگاه دانش آموزی در شهرستان «آلاداغ» در شمال غرب این استان ساحلی، دست کم ۱۲ کشته و ۲۲ زخمی بر جای گذاشته است.

بر اساس این گزارش، استاندار آدانا که پیشتر از حضور ۲۸ دانش آموز در این خوابگاه خصوصی دخترانه خبر داده بود، در گفت و گو با آناتولی تاکید کرد که در پی وقوع آتش سوزی در این خوابگاه، دست کم ۱۲ جسد در داخل ساختمان کشف شده و ۲۲ زخمی این حادثه نیز به بیمارستان انتقال یافته اند.

دمیرتاش همچنین اعلام کرد که خوابگاه حادثه دیده به صورت کامل تخلیه شده با این حال هیچ گونه جزئیاتی در رابطه با دلیل آتش سوزی ارائه نداد.

این در حالی است که «ویسی کایناک»، معاون نخست وزیر ترکیه به همراه «سلیمان سویلو»، «عصمت ییلماز» و «فاطمه بتول سایان کایا»، وزرای کشور، آموزش و پرورش و امور اجتماعی راهی آدانا شدند و «بن علی یلدریم»، نخست وزیر این کشور نیز از سوی استاندار این استان و وزرای دولت در جریان جزئیات حادثه آتش سوزی قرار گرفت.

آتش سوزی در خوابگاه دانش آموزی در آدانای ترکیه آتش سوزی در خوابگاه دانش آموزی در آدانای ترکیه آتش سوزی در خوابگاه دانش آموزی در آدانای ترکیه آتش سوزی در خوابگاه دانش آموزی در آدانای ترکیه آتش سوزی در خوابگاه دانش آموزی در آدانای ترکیه آتش سوزی در خوابگاه دانش آموزی در آدانای ترکیه آتش سوزی در خوابگاه دانش آموزی در آدانای ترکیه آتش سوزی در خوابگاه دانش آموزی در آدانای ترکیه آتش سوزی در خوابگاه دانش آموزی در آدانای ترکیه آتش سوزی در خوابگاه دانش آموزی در آدانای ترکیه آتش سوزی در خوابگاه دانش آموزی در آدانای ترکیه آتش سوزی در خوابگاه دانش آموزی در آدانای ترکیه آتش سوزی در خوابگاه دانش آموزی در آدانای ترکیه آتش سوزی در خوابگاه دانش آموزی در آدانای ترکیه آتش سوزی در خوابگاه دانش آموزی در آدانای ترکیه آتش سوزی در خوابگاه دانش آموزی در آدانای ترکیه

انتهای پیام

www.fa.shafaqna.com

لینک کوتاه: betanews.ir/news/393396

خبر فوق مربوط به رسانهشفقنا می باشد و جستجوگر هوشمند بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم