خرید سکه کلکسیونی
تاریخ دریافت خبر:
اخبار سینما و تلویزیون تصاویر جدیدی از فیلم Logan منتشر شد

کمپانی فاکس قرن بیستم تصاویر جدیدی را از فیلم مورد انتظار لوگان (Logan) منتشر کرده است.

طی هفته های گذشته، تصاویر متعدد و سیاه و سفیدی از فیلم Logan منتشر شده است، حال کمپانی فاکس قرن بیستم دو تصویر جدید از این فیلم منتشر کرده است که در این دو تصویر شخصیت لوگان / ولورین را با بازی هیو جکمن، مشاهده می کنیم. علاوه بر این، مجله امپایر تصویر جدید و رنگی از فیلم Logan منتشر کرده است که لوگان، لورا را در آغوش گرفته و در حال فرار از دست نیروهای دونالد پیرس که ظاهرا برای آقای شوم (Mister Sinister) کار می کنند، هستند. شما در ادامه می توانید این سه تصویر را مشاهده کنید:

  • New Photos from Logan Movie

پاتریک استوارت نیز برای بازی در نقش چارلز اگزاویر/ پروفسور ایکس در فیلم Logan باز خواهد گشت. این نهمین حضور هیو جکمن در مجموعه فیلم های مردان ایکس (X-Men) است. کارگردانی فیلم Logan بر عهده جیمز منگولد است و دیوید جیمز کلی نیز بر روی فیلمنامه این فیلم کار کرده است. ریچارد ای گرانت، الیزابت رودریگز، بوید هالبروک، استیون مرچنت، اریک لا سال، دوریس مورگادو و الیز نئال دیگر بازیگرانی هستند که در فیلم Logan حضور دارند. علاوه بر این، چندی پیش تایید شد که دافنه کین قرار است نقش لورا کین / X-23 را در این فیلم بازی کند.

در اواخر ماه مهر اولین تریلر این فیلم منتشر شد، با این حال، تاکنون اطلاعات چندانی از فیلم Logan منتشر نشده است. هرچند تا به امروز حضور شخصیت های شرور و منفی مانند ریورز در این فیلم تایید شده است. همچنین با توجه به اتفاقات پایان فیلم مردان ایکس: آپوکالیپس (X-Men: Apocalypse) و شیشه خون Weapon X، گفته می شود شخصیت Mister Sinister نیز احتمالا در این فیلم حضور خواهد داشت. او احتمالا با نمونه خون ولورین شخصیت لورا کین را خلق کرده است و حال گفته می شود به دنبال پس گرفتن X-23 از لوگان است، با این وجود، حضور Mister Sinister هنوز رسما تایید نشده است.

فیلم Logan قرار است با درجه سنی بزرگسال ۳ مارس ۲۰۱۷ (۱۳ اسفند امسال) به روی پرده های سینما برود. چندی پیش نیز، پوستر جدید و بین المللی این فیلم منتشر شده بود.

لینک کوتاه: betanews.ir/news/393393

خبر فوق مربوط به رسانهزومجی می باشد و جستجوگر هوشمند بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم