خرید کتاب سکه طلا
تاریخ دریافت خبر:
وکیل ملت: لیگ برتر به هفته دوازدهم رسید و در این هفته، قرار است صبای قم به مصاف استقلال تهران می رود.

لیگ برتر در این هفته نیز در روزهای پنجشنبه و جمعه برگزار خواهد شد تا شاید با این حربه، تعداد تماشاگران افزایش یابد و علاقه مندان به فوتبال بتوانند بازی تیم محبوب شان را خارج از استرس کاری تماشا کنند.

در این هفته قرار است منصوریان و مرفاوی در تیم های استقلال و صبای قم در برابر هم صف آرایی کنند و با توجه به این که مرفاوی در 9 دیدار گذشته خود در برابر استقلال و تیم های منصوریان به پیروزی نرسیده است، دوست دارد در این بازی سنت شکنی کند.

دو هفته قبل بود که استقلال و صبای قم در مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی به مصاف هم رفتند و در نهایت کار به ضربات پنالتی کشید تا آبی ها یک مرحله دیگر صعود کنند. در پایان بازی اما یک دعوای درست و حسابی شکل گرفت. صمد مرفاوی و ساکت الهامی علیه استقلالی ها و استقلالی ها علیه کادرفنی صبا و همچنین حامد لک دروازه بان این تیم موضع گرفتند. حالا منصوریان تیم خود را به قم می برد تا این بار در لیگ با صبا بازی کند. با این حساب دعوا ادامه دارد هر چند اگر مربیان دو تیم بگویند «ماجراهای آن دیدار را فراموش کرده اند!»

منصوریان با استقلال در هفته گذشته، بازی 2 بر صفر برده مقابل گسترش 10 نفره را با تساوی 2 – 2 به اتمام رساند تا مورد هجمه انتقادات قرار بگیرد. او به دنبال راهی برای جبران است تا نه از جمع بالانشین ها دور شود و نه دعوا با صبایی ها را ببازد. مرفاوی نیز برای نجات تیمش از بحران، باید از امتیازات خانگی دفاع کند. در کنار این شرایط سخت برای تیم ها، هیجان دعوای قبل را نیز اضافه کنید. با این وجود می توان رقابت صبا - استقلال در قم را، متفاوت ترین بازی هفته دوازهم دانست.

لینک کوتاه: betanews.ir/news/393363

خبر فوق مربوط به رسانهوکیل ملت می باشد و جستجوگر هوشمند بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم