خرید سکه کلکسیونی
تاریخ دریافت خبر:
والنسیا با شکست لگانس کوپا دل‌ری را با پیروزی آغاز کرد و اسپانیول برابر آلکورکن به تساوی رسید.

به گزارش ایسنا، دیدارهای رفت کوپا دل ری اسپانیا سه شنبه شب برگزار شد. در نخستین بازی والنسیا مهمان لگانس بود. میزبان سه بر یک مغلوب والنسیا شد. شاگردان پراندلی خیلی زود به گل رسیدند. در دقیقه سه مونیر حدادی گل نخست را وارد دروازه لگانس کرد. در ادامه آلوارو مردن برای والنسیا گلزنی کرد.

در نیمه دوم داروین ماچیس گل اول تیمش را به ثمر رساند و اختلاف حداقل شد اما والنسیایی ها در دقیقه 90 بازی باز هم گلزنی کردند. لگانس برای جبران نتیجه در بازی برگشت کار سختی در مستایا خواهد داشت.

در ادامه این بازی ها اسپانیول مهمان آلکورکن بود که این دیدار یک بر یک به پایان رسید. نیمه نخست توپی از خط دروازه ها عبور نکرد اما در دقیقه 54 آلوارو خیمنس برای میزبان گلزنی کرد و پابلو پیاتی در دقایق آخر بازی گل مساوی را به ثمر رساند.

در دیگر دیدار سه شنبه شب ایبار به مصاف اسپورتینگ خیخون رفت و توانست دو بر یک میزبانش را شکست دهد.

در ادامه بازی های کوپا دل ری امشب اتلتیکومادرید برابر گیخوئلو قرار می گیرد. رئال مادرید در دیدار برگشت به مصاف کولتورال می رود. دیدار رفت با نتیجه هفت بر یک به نفع تیم مادریدی به پایان رسید (سفیدپوشان به علت حضور در جام جهانی باشگاه ها زودتر از دیگر تیم ها دیدار رفت را برگزار کردند).

بامداد فردا نیز بارسلونا مهمان ارکولس است.

انتهای پیام

لینک کوتاه: betanews.ir/news/393337

خبر فوق مربوط به رسانه ایسنا می باشد و جستجوگر خبر بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم