کتاب سکه های ماشینی قاجار
تاریخ دریافت خبر:
با فشردن این دکمه خودتان را از بند اینترنت رها کنیداینتر‌نت می‌تواند در آنِ واحد هم زیبا باشد هم ترسناک. شاید گاهی اوقات به این فکر کرده باشید که وب‌گردی و اینترنت را برای همیشه کنار بگذارید. ولی هیچ‌وقت راه ساده‌ای تا به‌امروز برای این کار وجود نداشته است. اما از حالا به‌بعد این کار امکان‌پذیر است.

دو توسعه‌دهنده سوئدی به‌نام‌های Wille Dahlbo و Linus Unneback سایتی تحت عنوان Deseat.me درست کرده‌اند. خدماتی که این سایت ارائه می‌دهد ارائه راه حلی برای پاک کردن کامل موجودیت یک فرد در اینترنت است؛ اما تنها با چند کلیک ساده.

برای لاگین کردن به سایت باید از اکانت گوگل استفاده کنید. پس از آن؛ همه اپلیکیشن‌ها و سرویس‌هایی که تا به‌حال برای آن‌ها اکانت ساخته‌اید مورد اسکن و بررسی قرار می‌گیرند. سپس لیستی را می‌بینید که توسط لینک‌های بسیار ساده قابل پاک کردن هستند.

هر اکانتی که توسط این سایت پیدا می‌شود با یک لینک ساده حذف که به صفحه عدم عضویت برای آن سرویس اشاره می‌کند؛ جفت می‌شود. بعد از چند کلیک ساده به‌طور کامل از دنیای اینترنت جدا می‌شوید. این‌که چه مدتی را صرف بررسی این لیست می‌کنید بستگی به اکانت‌هایی دارد که تا به‌حال داشته‌اید. اما بعد از گذشت یک ساعت می‌توانید یک فرد کاملا آزاد باشید.

اگر از فضای مجازی و به‌طور کل استرس‌هایی که با اینترنت همراه است خسته شده‌اید این سریع‌ترین روش برای بازگشت به زندگی طبیعی است. اگر بخواهیم منصفانه به قضیه نگاه کنیم؛ چندان هم ایده بدی نیست.

 

لینک کوتاه: betanews.ir/news/393329

خبر فوق مربوط به رسانه ماهنامه شبکه می باشد و جستجوگر خبر بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم