خرید کتاب سکه طلا
تاریخ دریافت خبر:

پورشه 718 باکستر

انتظار می‌رود نسخه اولیه پورشه ۷۱۸ باکستر GTS بتواند در این هفته تست های نهایی را پشت سر بگذارد. مختصر تفاوتی بین مدل ۷۱۸ باکستر و مدلی که هم اکنون در بازار برای فروش هست، وجود دارد؛ برای مثال سپر جلو این ماشین به دلیل وجود سیستم آیروکیت دارای حالت تهاجمی است و همچنین شایعه ‌‌شده که مدل پورشه ۷۱۸ باکستر و کایمن GTS هر دو علی‌رغم وجود متعلقات فراوان از جمله اگزوزهای اسپورت و چرخ های ویژه، اندکی سبکتر از چیزی که قرار بود وارد بازار شوند، بسته می شوند؛ در ادامه با تکرا همراه باشید.

پورشه 718 باکستر

پیش‌بینی شده نسل جدید پورشه GTS خیلی قدرتمندتر از نسل قبل خواهد بود. سری S پورشه ۷۱۸ مجهز به موتورهای ۲.۵ لیتری چهار سیلندر توربو است که قادر خواهد بود توان ۲۵۷ کیلووات و گشتاور ۴۲۴ نیوتن بر ‌متر را تولید کنند.

طبق گزارشات امکان دارد این کمپانی در خارج از مرزهای اتحادیه اروپا، پورشه ۷۱۸ باکستر GTS را با موتورهایی با توان بالا، در حدود ۲۸۰ تا ۲۸۳ کیلو وات را تولید کند. همچنین هر دو کلاچ دستی و دوگانه PDK، قادر به انتقال سریع قدرت هستند. در مورد تاریخ انتشار GTS نیز پیش بینی شده که در نیمه دوم سال ۲۰۱۷ وارد بازار خواهند شد.

پورشه 718 باکستر

با سیستم جی‌تی‌اس، ماشین پورشه ۷۱۸ باکستر در بالاترین حد استاندارد خواهد بود و این در حالی است که هنوز پورشه از مدل های قدرتمندتری مثل ۷۱۸ باکستر اسپایدر و یا ۷۱۸ کایمن GT4 رونمایی نکرده است و پیش بینی شده که این مدل ها هم به زودی وارد بازار شوند. از جمله امکانات جدیدتر آنها می توان به موتورهای قدرتمند شش سیلندر تخت اشاره کرد.

هنوز منتظر خبرهای جدیدتری از پورشه ۷۱۸ باکستر باشید، چون پورشه تا آخر ماه تغییرات بیشتری را بر روی ماشین های خود اعمال خواهد کرد.

به نظر شما پورشه ۷۱۸ باکستر قدرتمندتر از نسل های گذشته این کمپانی خودرو سازی خواهد بود؟ نظر خود را با ما به اشتراک بگذارید.

.

منبع:  caradvice

لینک کوتاه: betanews.ir/news/393322

خبر فوق مربوط به رسانه تکرا می باشد و جستجوگر خبر بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم