خرید سکه کلکسیونی
تاریخ دریافت خبر:
رئیس کمیسیون فرهنگی ورزشی شورای اسلامی کلانشهر تبریز از تصویب لایحه‌ی کمک مالی به باشگاه تراکتورسازی در این کمیسیون خبر داد.

به گزارش آناج، سعید حاجی زاده با اشاره به جلسه فوق العاده امروز کمیسیون فرهنگی ورزشی شورای شهر که برای رسیدگی به لایحه ی دو فوریتی کمک دو میلیارد ریالی شهرداری به باشگاه تراکتورسازی تشکیل شده بود، اظهار داشت: این کمیسیون پس از بررسی موضوع و با توجه به تحقق نیافتن مصوبه ی پارسال شورا مبنی بر کمک غیرنقدی پنج میلیارد ریالی به تیم فوتبال تراکتورسازی، با کمک نقدی دو میلیارد ریالی به این باشگاه موافقت کرد.

وی ادامه داد: این لایحه ی دو فوریتی در جلسه یکشنبه گذشته صحن شورا، برای بررسی بیشتر و اعلام نظر به کمیسیون فرهنگی اجتماعی و ورزشی ارجاع شد و برای تصویب نهایی در جلسه یکشنبه هفته آینده صحن شورا دوباره مطرح خواهد شد.

رئیس کمیسیون فرهنگی ورزشی شورای اسلامی کلانشهر تبریز تأکید کرد: این کمک به منظور حل بخشی از مشکلات مالی تیم تراکتورسازی در پرداخت طلب لوپز پرتغالی که از سنوات قبل مانده و به فیفا شکایت کرده است، صورت می گیرد.

وی گفت: کمیته ی استیناف فیفا اخیرا در رسیدگی به شکایت یکی از بازیکنان خارجی تراکتورسازی، به این باشگاه دو هفته مهلت داده است که در صورت پرداخت نکردن بدهی 100 هزار دلاری مربوط، به کسر شش امتیاز در لیگ برتر رای خواهد داد.

حاجی زاده ابراز امیدواری کرد، تیم تراکتورسازی با حل این مشکل و دور ماندن از حواشی این چنینی، همچنان در مسیر قهرمانی حرکت کند و نخستین بار در تاریخ لیگ برتر فوتبال، جام قهرمانی را به تبریز بیاورد.

تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز هم اکنون با 23 امتیاز و بدون باخت، در صدر جدول لیگ برتر قرار دارد.

لینک کوتاه: betanews.ir/news/393316

خبر فوق مربوط به رسانهآناج می باشد و جستجوگر هوشمند بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم