خرید سکه کلکسیونی
تاریخ دریافت خبر:
قاضی‌پور:مجلس پیگیر استیضاح وزیر راه است

نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی گفت: قوه قضائیه با خاطیان حادثه ریلی سمنان که سبب کشته‌شدن هموطنان زیادی شد به‌شدت برخورد کند.

به گزارش پارس نیوز،

نادر قاضی پور با اشاره به سخنان وزیر راه و شهرسازی در رابطه با حادثه قطار تبریز ــ مشهد مبنی بر بیمه بودن قطار و مسافران اظهار داشت: آقای آخوندی ما هم ریزعلی داریم، هم دهقان فداکار داریم، هم پیراهن اضافی داریم و هم پول داریم و به پول بیمه شما نیازی نداریم که گفتید قطار بیمه است.

قاضی پور با اشاره به داغ دار شدن مردم آذربایجان بیان کرد: مردم قهرمان آذربایجان به این راحتی از خون زوار امام رضا(ع) نخواهند گذشت و از ریاست قوه قضائیه خواستار برخورد با عوامل این حادثه از صدر تا ذیل هستیم و از آیت الله آملی لاریجانی می خواهیم این برخورد و رسیدگی را از شخص وزیر راه و شهرسازی و معاونان وی شروع کند.

وی با اشاره به اینکه مجلس به شدت پیگیر استیضاح وزیر راه و شهرسازی است، افزود: واقعیت امر این است که مردم آذربایجان داغدار شده اند و این مسئله را تا استیضاح وزیر و به نتیجه رساندن آن پیگیری می کنیم.

لینک کوتاه: betanews.ir/news/393306

خبر فوق مربوط به رسانه پارس نیوز می باشد و جستجوگر خبر بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم