خرید کتاب سکه طلا
تاریخ دریافت خبر:
تاج به همتای برزیلی خود تسلیت گفت

رئیس فدراسیون فوتبال به دنبال سقوط هواپیمایی که اعضای تیم چاپه‌کوئنسه را به کلمبیا می‌برد، به رئیس فدراسیون فوتبال برزیل تسلیت گفت.

به گزارش پارس نیوز،

مهدی تاج، رئیس فدراسیون فوتبال در پیامی به رئیس فدراسیون فوتبال برزیل، حادثه سقوط هواپیما در کلمبیا و درگذشت اعضای تیم چاپه کوئنسه را تسلیت گفت.

متن پیام مهدی تاج به مارکوپولو دلنرو، رئیس فدراسیون فوتبال برزیل به شرح زیر است:

«با کمال تأسف و تأثر با خبر شدیم که حادثه هوایی دلخراشی صبح امروز (سه شنبه) به وقوع پیوست که در این حادثه سقوط هواپیما، اعضای تیم چاپه کوئنسه، تعدادی از اصحاب رسانه و سایر خدمه پرواز حضور داشته و جان خود را از دست دادند.

این خبر بسیار تأثربرانگیز بود و همه را در بهت و حیرت فرو برد و به خصوص اینکه متوجه شدیم در این پرواز تقریباً اکثر مسافران و خدمه پرواز جان خود را از دست داده اند. همه جامعه فوتبال ایران و فوتبال دوستان ایرانی خود را در غم شما شریک می دانند و به خانواده ها و بازماندگان جان باختگان این حادثه و تمام مصدومان آن تسلیت گفته و ابراز همدردی می کنند و این واقعه ای فراموش ناشدنی است.

امروز روز بسیار حزن انگیزی برای فوتبال جهان است و ما خود را در غم و اندوه شما شریک می دانیم. لطفاً مراتب همدردی و ابراز تسلیت من و فوتبال ایران را به خانواده ها و بازماندگان قربانیان این حادثه اعلام کنید».

لینک کوتاه: betanews.ir/news/393296

خبر فوق مربوط به رسانه پارس نیوز می باشد و جستجوگر خبر بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم