خرید سکه کلکسیونی
تاریخ دریافت خبر:
1مسئول دفترنماینده ولی فقیه درمنابع طبیعی کشور اظهارکرد: گروه هایی در داخل وخارج کشور وجود دارند که هدفشان ضربه زدن به نظام انقلاب اسلامی ایران است.

به گزارش صاحب نیوز به نقل از صبح اردستان، مسئول دفترنماینده ولی فقیه درمنابع طبیعی کشور اظهارکرد: گروه هایی در داخل وخارج کشور وجود دارند که هدفشان ضربه زدن به نظام انقلاب اسلامی ایران است.

حجت الاسلام سید مصطفی طباطبائی نژاد امشب در یادواره شهدای روحانی که به مناسبت شهادت شهیدمدرس در مسجدالرضا(ع) اردستان برگزارگردیدگفت: بیداری وآگاهی مردم باعث شده تا دشمنان نتوانند به این انقلاب ضربه بزنند.

وی افزود: تا زمانی که رهبر معظم انقلاب به موقع هشدار می دهند و ملت ما گوش به فرمان ایشان باشند امنیت وسربلندی ما در جهان مطرح است.

طباطبائی نژاد با بیان اینکه ما باید به خود ببالیم که کارشناسان ونظریه پردازان آمریکایی می گویند آمریکا در سوریه شکست خورده و اگر می خواهند موفق شوند باید با ایران وروسیه مذاکره کنند تصریح کرد: کسانی که یک روزی ایران را هیچ جا حساب نمی کردند الان نظر ایران برایشان مهم شده که باید این را قدردان خون شهدا باشیم.

مسئول دفترنماینده ولی فقیه درمنابع طبیعی کشوربا بیان اینکه شهید مدرس برای بار چهارم که وارد مجلس شد طرح استیضاح رضاخان را مطرح کردافزود: رضاخان هم در صدد ترور وی درآمد که این ترور موفقیت آمیز نبودونهایتا با اقداماتی که رضا خان انجام داد نگذاشت وی در دوره پنجم وارد مجلس شود.

طباطبائی نژادبیان کرد: باید این اقدام مدرس در تاریخ بماندتا آیندگان از آن درس بگیرند که وی در برابر رضاخان قلدری ایستاد که از حمایت انگلیس برخوردار بود و وقتی رضاخان مدرس را سدی درجلوی خود دید وی را به شهادت رساند.

وی در خصوص نماینده شهید اردستان هم گفت: اگر یک روزی شهید مدرس روبروی رضا خان ایستاد یک روز هم نماینده شهد ما سیدنورالله طباطبایی نژاد روبروی بنی صدر ایستاد واین نبود مگراینکه این دو شهید ازشجاعت و داشتن بینش عالی برخوردار بودند.

11 14

انتهای پیام/ث

لینک کوتاه: betanews.ir/news/393279

خبر فوق مربوط به رسانه اصفهان امروز می باشد و جستجوگر خبر بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم