کتاب سکه های ماشینی قاجار
تاریخ دریافت خبر: بازدید: 558
بازیکن جوان لیورپول - لیدز یونایتد - لیگ کاپ در شبی که قرمزها با حریفی قلدر و پر از انگیزه به نام لیدز روبرو شدند، شمایی از رویکرد یک قهرمان را داشتند.

طرفداری- سفید ها با هدایت گری مونک جوان اما با تجربه 75 دقیقه برابر لیورپول مقاومت کردند اما استقامت تیم یورگن کلوپ بود که به مانند بازی با ساندرلند تعیین کننده بود و برنده را مشخص کرد. 

دقیقه دوم ساکو از عمق فرار کرد و تک به تک شد اما خروج مینیوله باعث کرنر شد. پاس رو به جلوی عالی اجاریا، ضربه نیمه والی وینالدوم که داشت زیر طاق دروازه جای می گرفت اما سیلوستری با یک سوپرواکنش تن به کرنر داد. روی یک پاس به عقب فاجعه در دقیقه 34، جان در آخرین ثانیه خود را به توپ رساند اما ضربه نوک پای او با کمترین فاصله به بیرون رفت.

دقیقه 52 یک آشفتگی در پشت محوطه لیورپول و ضربه فنی روف که تیر دروازه را لرزاند. لوکاس به هر زحمتی بود توپ را در دقیقه 58 تا محوطه جریمه آورد و پاس او به جان، با شوت بازیکن آلمانی همراه شد که در بین راه با بازیکنان حریف برخورد کرد و در دست دروازه بان آرام گرفت. دقیقه 61 صحنه ای مشکوک در محوطه جریمه لیدز اتفاق افتاد اما داور اعتقاد به خطا روی وینالدوم نداشت. ضربه سر بارتلی در دقیقه 64 روی یک کرنر با اختلافی کم به بیرون رفت. دقیقه 65 روی یک ضدحمله، روف با ضربه ای محکم و زمینی، دروازه مینیوله را هدف قرار داد اما گلر بلژیکی توپ را در دو مرحله مهار کرد. دقیقه 71 وینالدوم ضربه خود را از گوشه های محوطه جریمه زد اما بدشانس بود تیر دروازه مانع ورود توپ شد.

روی یک پاس به جلوی عالی در دقیقه76 توسط آرنولد، اوریگی در تیر یک با یک تکل دروازه را گشود.

گل دوم روی همکاری عالی اوریگی و مانه و با ضربه تمام کننده وودبرن زیر طاق دروازه همراه شد.

ساکو پیش آمد و تک به تک شد اما خودخواهانه ضربه او به بیرون رفت.  

لینک کوتاه: betanews.ir/news/393265

خبر فوق مربوط به رسانه طرفداری می باشد و جستجوگر خبر بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم