کتاب سکه های ماشینی قاجار
تاریخ دریافت خبر:
به گزارش قم پرس به نقل از جماران یادگار گرامی امام با بازماندگان حوادث تلخ شهادت شماری از زائران حضرت اباعبدالله(ع) در حلّه و برخورد دو قطار، همدردی کرد.به گزارش پایگاه اطلاع رسانی و خبری جماران، حجت الاسلام و المسلمین سید حسن خمینی در صفحه اینستاگرام خود نوشت:

هفته قبل با دو حادثه تلخ همراه بود. یکى شهادت جمع زیادى از برادران و خواهرانمان و زائران عتبات عالیات که مظلومانه در آتش حماقت و کینه سوختند و دیگرى پرواز مسافران حرم رضوى که در تصادف قطار جان به جان آفرین تسلیم کردند. گویا فردا عزیزانمان را در تبریز عزیز و اهواز قهرمان تشییع مى کنند. در این شب عزا باید با باقى ماندگانشان ابراز هم دردى کنیم و این مصایب تلخ را به یکایک ایشان و به همه مردم شریف آذربایجان و هموطنان غیور در خوزستان تسلیت بگوییم. حادثه ها دردناک اند و مصیبتها جان فزا، ولى آنچه ما را تسلى مى دهد وعده رحمت الهى است که زائران کوى دوست را به بهشت برین مژده داده است. 

وَمَنْ یَخْرُجْ مِنْ بَیْتِهِ مُهَاجِرًا إِلَى اللَّهِ وَرَسُولِهِ ثُمَّ یُدْرِکْهُ الْمَوْتُ فَقَدْ وَقَعَ أَجْرُهُ عَلَى اللَّهِ. (و هر کس [به قصد] مهاجرت در راه خدا و پیامبر او از خانه‏ اش به درآید سپس مرگش دررسد پاداش او قطعا بر خداست)

انتهای پیام /*

لینک کوتاه: betanews.ir/news/393247

خبر فوق مربوط به رسانه قم پرس می باشد و جستجوگر خبر بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم