کتاب سکه های ماشینی قاجار
تاریخ دریافت خبر:
  • تکنولوژی
  • شرکت‌ها

وبسایت بیزینس اینسایدر در روز دوشنبه سایبری که یکی از مهم ترین روزهای سال برای خرید محسوب می شود به انبار صد هزار متری آمازون سر زده تا از جریان کار در [احتمالا] شلوغ ترین روز سال فیلم برداری کند. طی این روز میلیون ها بسته از هر مرکز خارج می شود تا به دست مصرف کنندگان مشتاق برسد.

در سال 2015، آمازون 51 میلیون بسته در روز دوشنبه سایبری برای مشتریان خود ارسال کرد. با یک حساب سر انگشتی متوجه می شویم که این میزان یعنی ثبت 629 سفارش در هر ثانیه و آن ها تلاش دارند این رقم امسال حتی بیشتر هم بشود. بسیاری از انبارهای بزرگ آمازون از ربات های کیوا برای کنترل امور داخلی و جا به جایی بارها استفاده می کنند تا نیروی انسانی دخالت زیادی در امور میدانی نداشته باشد.

ربات ها زیر قفسه های 300 کیلوگرمی اجناس قرار میگیرند و آن ها را به راحتی بلند و جا به جا می کنند. قفسه به سمت نیروی انسانی می رود و کارمند آمازون بر اساس لیستی که در برابرش قرار گرفته، اجناس را از قفسه ها بر می دارد و درون سبد خرید می گذارد.

باقی ماجرا را می توانید به خوبی در ویدیو تماشا کنید و ببینید که با چه سرعتی، اجناس از انبار به دست مصرف کننده می رسند.

لینک کوتاه: betanews.ir/news/393206

خبر فوق مربوط به رسانه دیجیاتو می باشد و جستجوگر خبر بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم