خرید کتاب سکه طلا
تاریخ دریافت خبر:
کارگردان «ورود زنده ها ممنوع» با اشاره به تعامل دو طرفه ای که میان مسوولان برگزاری جشنواره و فیلمسازان شکل گرفته است، گفت: با توجه به ضعف بخش ویدیویی جشنواره فیلم فجر از ابتدای شکل گیری جشنواره یاس هدفمندی ویژه ای درباره تولید فیلم های تلویزیونی صورت گرفت و با ارزیابی این آثار در جشنواره ای جداگانه فیلم های ویدیویی از کیفیت بالاتری برخوردار شدند.
shahr1.jpg
او با اشاره به اهداف مثبتی که با برگزاری جشنواره فیلم یاس می تواند امکان تحقق بیابد، تصریح کرد: مسوولان جشنواره می توانند راهکاری پیش گیرند تا پخش کننده های فیلم های ویدیویی در راستای حمایت از این گونه فیلم ها هدف گذاری کنند. مشکل اصلی در حوزه فیلم های ویدیویی عرضه فیلم ها است و با وجود سرمایه گذاری در زمینه تولید بالانسی میان تولید و عرضه وجود ندارد و معمولا فیلم های تولید شده به شیوه درست به دست مخاطبان نمی رسند.
shahr2.jpg
کارگردان «طاووس های بی پر» با بیان این که فیلمسازان از پایگاه قدرتمندی برای عرضه فیلم های خود برخوردار نیستند، خاطرنشان کرد: جشنواره با یک تعامل ویژه با پخش کنندگان می تواند در آن ها ایجاد انگیزه کند و به این شکل تهیه کنندگان و سرمایه گذاران با قوت قلب بیشتری سراغ فیلمسازان بیایند.او عدم وجود آمار دقیق از میزان فروش فیلم های ویدیویی را یکی از مشکلات این حوزه دانست و افزود: سرمایه گذاران در حوزه فیلم های ویدیویی معمولا متضرر می شوند و تولیدات هر سال کاهش می یابد. مسلما جشنواره یاس وظیفه ای در زمینه حل مشکل سینما برعهده ندارد اما ایجاد فرصتی برای درد و دل فیلمسازان در این زمینه می تواند منجر به یافتن راه حلی برای برطرف شدن این مشکل شود.
shahr3.jpg
نام فیلم‌: شهر هزار رنگکارگردان‌: جواد مزدآبادیتهیه‌کننده: سید مازیار هاشمی، مهدی صفی‌یاریبازیگران‌: کاوه خداشناس، مهران رجبی، علی اوسیوند، حدیث میرامینی، افشین سنگ‌چاپ، سعید پیردوست، امید مولوی، علی جاویدفر، ثریا قاسمیخلاصه داستان:حاج آقا کمیل روحانی جوانی که برای ادامه تحصیل همسرش به تهران می‌آید تا خانه‌ای پیدا کند اما با مشکلاتی مواجه می‌شود.عوامل فیلم عبارتند از: تهیه‌کننده: سید مازیار هاشمی، مهدی صفی‌یاری، کارگردان‌: جواد مزدآبادی، فیلمنامه‌نویس: وحید حسن‌زاده، تصویربردار: حمید شکوهی، صدابردار: محمدجواد عمیقی، هره‌پرداز: بابک شعاعی، طراح صحنه و لباس‌: ایرج ملکی، تدوین‌: وحید بیطرفان، موسیقی‌: مرتضی شفیع، عکاس: امید اصغرزاده.

لینک کوتاه: betanews.ir/news/393193

خبر فوق مربوط به رسانهصبا می باشد و جستجوگر هوشمند بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم