کتاب سکه های ماشینی قاجار
تاریخ دریافت خبر:
اتش سوزی مشهد انفجار در یک کارگاه تولیدی تینر در شهریار تلفات جانی نداشت.

سید جلال ملکی در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به دو حادثه انفجار در امروز گفت: ساعت ۱۶:۱۷ عصر امروز یک مورد حادثه انفجار در منزل مسکونی به سامانه ۱۲۵ اطلاع داده شد که در پی آن ستاد فرماندهی آتش‌نشانان دو ایستگاه را به محل حادثه واقع در بزرگراه آزادگان خیابان دولتخواه اعزام کرد.

وی با اشاره به حضور آتش‌نشانان در محله حادثه افزود: محل حادثه یک آپارتمان سه طبقه مسکونی بود که در هر طبقه واحدی چهل متری قرار داشته و انفجار در واحد طبقه دوم رخ داده بود.

ملکی با اشاره به خبر انفجار مهیب در شهریار گفت: حادثه انفجار مهیب در کارخانه تولید مواد شیمیایی در شهیدآباد را صرفا از طریق شبکه های اجتماعی شنیده ایم و برای این انفجار نه آتش نشانی از تهران و نه اسلام شهر اعزام نشده است.

در عین حال فرماندار شهریار با اشاره به این انفجار گفت: یک کارگاه تولید تینر در روستایی در شهریار منفجر شده که همراه با صدای مهیب بوده است اما این حادثه مشکل خاصی در پی نداشته و جای هیچگونه نگرانی برای شهروندان وجود ندارد.

لینک کوتاه: betanews.ir/news/393192

خبر فوق مربوط به رسانه خبرگزاری مهر می باشد و جستجوگر خبر بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم