کتاب سکه های ماشینی قاجار
تاریخ دریافت خبر:
بلوک ۲۵. ۱۲ درصدی بیمه ملت که یکشنبه معامله شد با هماهنگی صندوق بازنشستگی کشوری به 120 هزار بازنشسته واگذار می شود. واگذاری سهام بیمه ملت به بازنشستگان به گزارش اقتصادایران آنلاین به نقل از شمانیوز، مدیرعامل بیمه ملت گفت، بلوک ۲۵. ۱۲ درصدی بیمه ملت که یکشنبه معامله شد با هماهنگی صندوق بازنشستگی کشوری به 120 هزار بازنشسته واگذار می شود.


در پی عرضه 12.25 درصد از سهام بیمه ملت توسط شرکت توسعه کسب و کار سبا به قیمت 202 تومانی هر سهم و با شرایط 20 درصد نقد و باقی اقساط ، این بلوک به سهامداران حقیقفی واگذار شد.


دکتر ابراهیم پور در ادامه افزود: 349 میلیون و 172 هزار و 364 سهم بیمه ملت از سوی صندوق بازنشستگی کشوری که از سهامداران عمده بیمه ملت است، از طریق بازار سرمایه به قیمت توافقی از یکی از سهامداران حقوقی خریداری و به کلیه بازنشستگان علاقه مند به خرید این سهم واگذار شد.


بر این اساس این میزان سهم ظرف حداکثر یک ماه بعد و به تدریج توسط بورس به نام بیش از ١٢٠ هزار بازنشسته داوطلب طبق اسامی اعلام شده انتقال می یابد.

لینک کوتاه: betanews.ir/news/393191

خبر فوق مربوط به رسانه اقتصاد ایران آنلاین می باشد و جستجوگر خبر بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم