خرید سکه کلکسیونی
تاریخ دریافت خبر:

گفتند شاید تقدیر در این هست که پاس از ابتدا و از کف فوتبال بی رحم روزگار شروعی دوباره داشته باشد. دوباره متولد شود تا ثابت کنیم برای آغاز دوباره هیچ وقت دیر نیست.


این روزها اوضاع پاس عزای عاشقانش شده است. مشکلاتش استخوان سوز و دردهایش همچون سرطان.


اشک و ماتم فضای فوتبال همدان را برگرفته است. آقای استاندار پسران خود را دریابد. شمایی که پدر معنوی این تیم هستید. ریاست هیات مدیره ای که خرده می گیریم ای کاش فوتبالی بودند تا درک کنند نداشته ها ، داشته ها را از توان و روحیه تیم می گیرد.


این ها درد و دل صدها هواداریست که این روزها نگران تر از همیشه به پیکره بی جان تیمشان نگاه می کنند. این ها عاشقن و درد عشق بیکران...
آبرویمان در گروی شماست آقای استاندار. ما هواداران زخم خورده در این سال ها، بغض هایمان را در گلو حبس کردیم. فریادمان را در خلوت تنهاییمان سر کشیدیم. مایوس نشدیم چرا که پنداشتیم پدر معنوی پاس فرزندانش را تنها نمی گذارد.


می دانیم که در این دو سال اخیر از جان مایه گذاشتید. هزینه میلیاردی را صرف تیمی کردید هر چند بی اعتمادتان کردند. اما دل های هواداران پاک نیت و پاک سیرت چه می شود.


وقتی چشممان در ورزشگاه به معتادی می خورد که به شوق و انرژی تشویق پاس به فرصتی رسید که ترک کند، دلسوزی که هزینه عمل همسرش را خرج پاس کرد، جانبازی که با ویلچر در این سرما حاضر نشد در خانه منتظر اعلام نتیجه باشد و به ورزشگاه آمد تا در کنار پاس باشد، آیت الله محمدی که با صدها مشغله پذیرفت برای روحیه دادن به پاس ، گام به ورزشگاه بگذارد. خردسالانی که جیغ کشان تیمشان را تشویق می کنند؛ دلخوشی همه است که پاس تنها نیست.


انتظارمان حمایت شماست آقای استاندار. نگذارید پاس ایستاده بمیرد. اکنون تنفس پاس به حمایت شما بستگی دارد. امید صدها جوان همدانی. دلمشغولی صدها همدانی. امیدمان را نا امید نکنید ای پدر معنوی پاس. فرصتی دوباره بدهید تا پاس اوج بگیرد.


تدبیری بیندیش، امیدمان بده.


هواداران تیم پاس همدان


لینک کوتاه: betanews.ir/news/393188

خبر فوق مربوط به رسانه دی اسپورت می باشد و جستجوگر خبر بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم