خرید کتاب سکه طلا
تاریخ دریافت خبر:
ملت ایران عزم راسخی در مبارزه بی‌امان با تروریسم و داعش دارند

سخنگوی وزارت امور خارجه با انتشار بیانیه‌ای به مناسبت تشییع پیکر پاک شهدای فاجعه تروریستی حلّه در خوزستان گفت که این جنایت هولناک خللی در عزم دولت و ملت ایران برای مبارزه بی امان با تروریسم و و بداندیشان منحط ایجاد نخواهد کرد.

به گزارش ایلنا، بهرام قاسمی با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای فاجعه حلّه عراق که منجر به شهادت ده ها تن از زائران اربعین حسینی (ع)، بویژه تعداد کثیری از هموطنان مقاوم و شهید پرور خوزستان شد، شهادت این عزیزان را به ملت ایران، مردم غیور خوزستان و تمامی بازماندگان قربانیان این جنایت هولناک تسلیت گفت.

وی تصریح کرد: تروریسم تکفیری در ادامه تلاش های ننگین و ضد بشری خود، این بار زائران اربعین را بی رحمانه آماج حمله شوم و دهشتناک خود قرار داد و با پذیرش بی شرمانه مسئولیت این جنایت خونین، عزم دولت و تمامی آحاد ملت ایران را برای مبارزه ای مستمر و بی امان با این بد اندیشان منحط و درمان ناپذیر را مصمم تر از پیش خواهند دید.

سخنگوی وزارت امور خارجه در بخش دیگری از بیانیه خود تصریح کرد: حامیان، آمران و عاملان تروریسم بی دادگر و افسارگسیخته کنونی به خوبی می دانند که با هوشیاری تمامی ملت های بیدار منطقه سرنوشت شومی در انتظار آنان خواهد بود و بدانند این گونه اقدامات بی خردانه و کینه ورزی ها، فرجامی برای این خون آشامان نخواهد داشت.

لینک کوتاه: betanews.ir/news/393181

خبر فوق مربوط به رسانه طرفداری می باشد و جستجوگر خبر بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم