جشنواره نوروزی
تاریخ دریافت خبر:
مصمم‌تر شدن ایران برای مبارزه‌ای مستمر و بی‌امان با تروریسم

سخنگوی وزارت امور خارجه با اشاره به پذیرش بی‌شرمانه مسئولیت جنایت خونین حله توسط تروریسم تکفیری گفت: عزم دولت و ملت ایران برای مبارزه‌ای مستمر و بی‌امان با این بداندیشان منحط و درمان‌ناپذیر مصمم‌تر از پیش خواهد بود.

به گزارش پارس نیوز،

بهرام قاسمی سخنگو و رئیس مرکز دیپلماسی عمومی و رسانه ای وزارت امور خارجه کشورمان در بیانیه ای به مناسبت تشییع شهدای فاجعه تروریستی حله در خوزستان، با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای فاجعه حله عراق که منجر به شهادت ده ها تن از زائران اربعین حسینی (ع)، به ویژه تعداد کثیری از هموطنان مقاوم و شهیدپرور خوزستان شد، ضمن عرض تسلیت مجدد به ملت ایران، مردم غیور خوزستان و تمام بازماندگان قربانیان این جنایت هولناک تصریح کرد: تروریسم تکفیری در ادامه تلاش های ننگین و ضدبشری خود، این بار زائران اربعین را بی رحمانه آماج حمله شوم و دهشتناک خود قرار دادند و با پذیرش بی شرمانه مسئولیت این جنایت خونین، عزم دولت و تمام آحاد ملت ایران را برای مبارزه ای مستمر و بی امان با این بداندیشان منحط و درمان ناپذیر را مصمم تر از پیش خواهند دید.

سخنگوی وزارت امور خارجه در بخش دیگری از بیانیه خود خاطرنشان کرد: حامیان، آمران و عاملان تروریسم بیدادگر و افسارگسیخته کنونی به خوبی می دانند که با هوشیاری تمام ملت های بیدار منطقه سرنوشت شومناکی در انتظار آنان خواهد بود و بدانند اینگونه اقدامات بی خردانه و کینه ورزی ها فرجامی برای این خون آشامان نخواهد داشت.

لینک کوتاه: betanews.ir/news/393169

خبر فوق مربوط به رسانهپارس نیوز می باشد و جستجوگر هوشمند بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم