خرید کتاب سکه طلا
تاریخ دریافت خبر:

شفقنا- یک منبع امنیتی از کشف دو گور دسته جمعی دیگر حاوی اجساد ده ها قربانی داعش در غرب پایگاه اصلی این گروهک تروریستی در خاک عراق خبر داد.

به گزارش سرویس ترجمه شفقنا به نقل از پایگاه اینترنتی السومریه نیوز عراق، یک منبع امنیتی در استان نینوا در شمال غرب این کشور شامگاه امروز (سه شنبه) اعلام کرد که نیروهای بسیج مردمی (الحشد الشعبی) دو گور دسته جمعی دیگر را در غرب شهر موصل، مرکز این استان مرزی کشف کردند که اجساد ده ها قربانی گروهک تروریستی داعش را در خود جای داده اند.

بر اساس این گزارش، منبع مذکور در گفت و گو با السومریه نیوز اظهار داشت: نیروهای بسیج مردمی توانستند دو گور دسته جمعی را در نزدیکی یکی از روستاهای شهرستان تلعفر پیدا کنند و در این گورها اجساد ده ها غیر نظامی وجود دارد که به دلیل مخالفت با حضور تروریست های داعش در نینوا، از سوی آنها ربوده یا بازداشت و سپس اعدام شده اند.

به گفته این منبع امنیتی که خواسته نامش فاش نشود، نیروهای بسیج مردمی در تلاش هستند تا با همکاری نهادهای ذی ربط، هویت اجساد پیدا شده در این دو گور دسته جمعی را شناسایی کنند.

انتهای پیام

www.fa.shafaqna.com

لینک کوتاه: betanews.ir/news/393162

خبر فوق مربوط به رسانه شفقنا می باشد و جستجوگر خبر بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم