کتاب سکه های ماشینی قاجار
تاریخ دریافت خبر:
سردار اهوازیان: داعش زائیده اندیشه وهابیت و دست پرورده اروپاییان و رژئم صهیونستی است. داعش با پول رژیم های وهابی جنایت شنیعی درعراق و سوریه مرتکب می شود

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی عصرجهان، مراسم یادواره شهدای مدافعان حرم با حضور امام جمعه هندیجان،امام جمعه دیلم، سرداران و رزمندگان ۸سال دفاع مقدس از سپاه پاسداران هندیجان و دیلم،خانواده معظم شهدا این دو شهرستان،نماینده منتخب هندیجان در مجلس شورای اسلامی و دیگر مدیران اجرایی در جوارحرم مطهر امام زاده عبدالله هندیجان برگزار گردید
سردار اهوازیان از رزمندگان ۸سال دفاع مقدس وازرزمندگان حریم حضرت زینب در سوریه در جمع زائران گفت: در ۸ سال دفاع مقدس شاهد کمک های دولت های عرب و اروپائیان به رژیم صدام بودیم. آنان با سلاح های که در اختیار رژیم بعثی عراق قرار داده بودند ملت ایران را تحت فشار قرار دادند.اما ملت ایران باهوشیاری و تحت زعامت ولی فقیه زمان خود در مقابل رژیم بعثی و استکبار جهانی ایستادند و ثابت نمودند که خط ولایت فقیه استوار و پیروز است.


وی در ادامه ضمن خاطرات خود در سوریه اشاره نمود جنایت که داعش در حق مردم مسلمان سوریه داشته همانند جنگ امام حسین(ع) و یارانش در صحرای کربلاست.
این مدافع حرم افزود: داعش زائیده اندیشه وهابیت و دست پرورده اروپاییان و رژئم صهیونستی است. داعش با پول رژیم های وهابی جنایت شنیعی درعراق و سوریه مرتکب می شود.
این طلبه های پرورش یافته در حوزه وهابت پاکستان چه جنایتی که نسبت به کودکان و زنان انجام ندادند. داعشیون سربریدن و قطع کردن اعضای بدن شعیان را افتخارمی دانند.
وی ادامه دادند: داعش در یک جنایت که جلوی چشم خبرنگاران در سوریه با شرط بندی شکم یک زن شعیه حامله را ناجوانمردانه دریدند که کودکی که درشکم زن است پسر است یا دختر؟ بعد از اینکار چشمان کودک را درآوردند و سپس سرش را بردند و در پایان هم بدنش را مُثله کردند.


سردار اهوازیان در ادامه خاطرنشان کرد: در جنگ سوریه، ملت این کشور به شما ایرانیان افتخار می کنند که رهبری همچون حضرت آیت الله خامنه ی دارید. قدر رهبرتان را بدانید که با شجاعت در مقابل امریکا و رژیم صهونیستی ایستادگی کرده و ماهم افتخار میکنیم به جوانان ایرانی که با رشادت از حریم حضرت زینب دفاع می کنند.
ایشان در پایان خاطراتی از حضورشان در جنگ با داعش در سوریه بیان نمود و از مدیران و مسئولان کشور می خواهیم که قدر خانوادهای شهدا و جانبازان را بدانید من شرمنده خانواده شهدا هستم.
در ادامه مداح اهل بیت در وصف نبی اکرم و امام حسن مجتبی نوحه سرائی کرد
خبرنگار/ناصر حکیمی

لینک کوتاه: betanews.ir/news/393135

خبر فوق مربوط به رسانه رسا می باشد و جستجوگر خبر بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم